0

مسمومیت "بندر‌ بن‌ سلطان" با سمی مهلک

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

مسمومیت "بندر‌ بن‌ سلطان" با سمی مهلک


یک مقام عالی رتبه عربستان در مصاحبه با پایگاه خبری "الخبرپرس" لبنان گفت: حال "بندربن سلطان" که از روزهای نخست سال جاری هیچ گونه تصویری از او منتشر نشده پس از تشخیص پزشکی که از رسیدن نوع پیچیده ای از سم به رگ هایش حکایت دارد، رو به وخامت گراییده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه از نظر پزشکی جلوگیری از سم وارد شده به بدن "بندر بن سلطان" غیرممکن است افزود: تاکنون پادزهر این مسمومیت به دست نیامده است. این مقام مسئول عربستانی با بیان اینکه "بندر بن سلطان" در طول روز هوشیاری خود را از دست می دهد و طی هفته های اخیر بسیار نحیف شده است اضافه کرد: این چیزی است که منجر به عدم انتشار تصاویر او در رسانه ها طی پنج ماه گذشته شده است.

این منبع آگاه تاکید کرد: شمار محدودی از شاهزادگان نزدیک به "بندر بن سلطان"، او را در یکی از کاخ هایش در شهر آگادیر در مراکش دیدار می کنند اما سمی که رییس سابق سرویس اطلاعاتی عربستان با آن مسموم شده از نوع مهلک بوده که به کُندی در رگ های فرد بیمار وارد شده و تمامی سلول های عصبی او را قبل از مرگ از بین می برد.

این پایگاه لبنانی نوشت: مسمومیت "بندر بن سلطان" بر این نکته اشاره دارد که هر کسی که او را مسموم کرده قصد انتقام گیری داشته وگرنه از سمی استفاده می کرد که به سرعت او را می کشت.

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

دوشنبه 12 خرداد 1393  10:45 AM
تشکرات از این پست
hamid_arak
دسترسی سریع به انجمن ها