0

3 روز عزای عمومی در کرمانشاه اعلام شد

 
vahid1984
vahid1984
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1392 
تعداد پست ها : 841

3 روز عزای عمومی در کرمانشاه اعلام شد

در پی درگذشت آیت‌الله زرندی،

 

 
53-100.jpg

بمناسبت ضایعه‌ی اسفناک ارتحال عالم مجاهد حضرت آیت الله «محمدحسین زرندی» نماینده‌ی مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری، مسئولان ارشد استان کرمانشاه پیام مشترکی صادر کردند. همچنین سه روز عزای عمومی در استان اعلام شد.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه‌ی کرمانشاه، در این پیام مشترک آمده است:

 

« در آستانه‌ی سالگرد ارتحال رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، حضرت آیت‌الله «محمدحسین زرندی» عضو مجلس خبرگان رهبری و از شاگردان و مریدان امام و از سابقین نهضت اسلامی که بیش از نیم قرن از عمر پربرکت خود را صرف بسط و ترویج اسلام ناب محمدی(ص) کرد، به ملکوت اعلی پیوست.

 

آن مرحوم در دوران سخت و سنگین مبارزه، با تحمل مرارت‌ها و زندان، منادی نام امام عظیم الشأن بود و در سال‌های دفاع و جهاد همواره در کنار مردم غیرتمند استان کرمانشاه حضور داشت، به گونه‌ای که هیچگاه سنگر نماز جمعه را در روزهای آتش و خون ترک نکرد و در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی به کرات مورد اعتماد و وثوق مردم قدرشناس استان کرمانشاه در انتخابات مجلس خبرگان رهبری قرار گرفت.

 

این مصیبت بزرگ را به محضر مقدس حضرت بقیه‌الله الاعظم ارواحنا فداه، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، حوزه‌های علمیه، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگر، شاگردان و ارداتمندان ایشان، خاصه مردم خداجوی استان کرمانشاه و بیت شریف آن فقید سعید تسلیت گفته و علو درجات را برای روح بلند آن عالم مجاهد از خداوند سبحان مسألت می‌کنیم.

 

بخاطر این ضایعه‌ی اسفناک روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری(سه روز) در استان کرمانشاه عزای عمومی اعلام می‌شود.»

 

آیت‌الله «محمدحسین زرندی» دیشب در سن 82 سالگی به‌علت عارضه‌ی قلبی به دیار باقی شتافت.

 

سه شنبه 6 خرداد 1393  5:51 PM
تشکرات از این پست
borkhar
دسترسی سریع به انجمن ها