0

پيراهن شماره 9 شاهين براي عماد رضا

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

پيراهن شماره 9 شاهين براي عماد رضا

پيراهن شماره 9 شاهين براي عماد رضا
 

عماد رضا مهاجم عراقي شاهين بالاخره امشب به بوشهر رسيد و از فردا در تمرين اين تيم حاضر مي شود. شماره 9 شاهين نيز به عماد رضا رسيد.


عماد محمد رضا مهاجم عراقی تیم شاهین بوشهر بالاخره پس از کش و قوس های فراوان امشب به بوشهر رسید. در حالیکه نزدیک به هزار هوادار تیم فوتبال شاهین بوشهر در محوطه فرودگاه این شهر منتظر حضور عمادمحمد رضا بودند ناگهان با چهره علیرضا مرزبان سرمربی این تیم روبرو شدند. هواداران تیم فوتبال شاهین بوشهر علیرضا مرزبان را مورد تشویق خود قرار دادند. پس از آن عمادمحمد رضا که تعداد دیگری از هواداران تیم فوتبال شاهین بوشهر را در درون فرودگاه اطراف خود می دید وارد محوطه فرودگاه شد تا تمامی هواداران یکدست و با صدای بلند شعار "عماد آقای گل" و "عماد دوست داریم" را سر دهند. ضمن اینکه عمادمحمد رضا هم به احساسات تماشاگران تیم فوتبال شاهین بوشهر پاسخ می داد.

عمادمحمد رضا در اولین مصاحبه خود در بوشهر گفت: در زمین مسابقه جواب محبتهای بوشهری ها را می دهم. من خیلی خوشحال هستم که با این مردم خوب و خونگرم بوشهر روبرو شده ام. عمادمحمد رضا در پاسخ به خبرنگاری که گفت در روز یکشنبه و در بازی مقابل پیکان قزوین چطور جواب محبتهای این هواداران را می دهید گفت: من در زمین بازی جواب آنان را خواهم داد. وی در مورد آمدنش به تیم شاهین بوشهر اظهار داشت: خیلی از تیمهای لیگ برتر و خارجی خواهان من بودند و چون به تیم شاهین بوشهر قول داده بودم و این تیم را دنبال کرده بودم دوست داشتم فوتبالم را در بوشهر و تیم شاهین این شهر دنبال کنم و الان که به این تیم پیوسته ام خیلی خوشحالم. عمادمحمد رضا در پایان ضمن رضایتمندی از آمدنش به این شهر و تیم شاهین بوشهر گفت: شور و هیجان مردم در زمان ورودم را دیدم و همچنین استقبالی که از من شد مثال زدنی بود و همین دوستی و صمیمت مردم شهر بوشهر باعث شد که خواهان این تیم شوم.

گفتنی است پیراهن شماره 9 شاهین که در بایگانی باشگاه بود به عماد رضا رسید. این پیراهن قبلا بر تن ایمان دشتی کاپیتان محبوب بوشهری ها بوده است.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

سه شنبه 23 آذر 1389  8:12 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها