0

تاخت و تاز بارسلونا در اروپا: شش بازي، 26 گل زده و بدون گل خورده

 
hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر

تاخت و تاز بارسلونا در اروپا: شش بازي، 26 گل زده و بدون گل خورده

تاخت و تاز بارسلونا در اروپا: شش بازي، 26 گل زده و بدون گل خورده
 

تيم فوتبال بارسلونا در ديدار مقابل سوسيداد با نتيجه‌ي 5 بر صفر به پيروزي رسيد تا رکورد بسته نگه داشتن دروازه‌اش به شش بازي برسد.


   تيم فوتبال بارسلونا يکي از بهترين فصل‌هايش را تجربه مي کند. آبي و اناري‌هاي کاتالان حتي فصل گذشته که با 99 امتياز قهرمان ليگا شدند نتوانستند به برخي از رکوردهاي اين فصل برسند.

شاگردان گوارديولا در 4 هفته‌ي اخير لاليگا 21 گل به ثمر رسانده‌اند و دروازه‌شان حتي يک بار هم فرو نريخته است. برد 8 بر صفر بارسلونا مقابل آلمريا پيش از بازي ال کلاسيکو نشان داد که رئال مادريد کار دشواري پيش رو خواهد داشت.

کريستيانو رونالدو بعد از 8 گلي که بارسلونا به ثمر رساند، با طعنه گفت: اگر مي توانند 8 گل به ما بزنند. ستاره‌ي پرتغالي اگر مي دانست چه اتفاقي هفته‌ي آينده در ورزشگاه نوکمپ رخ مي دهد، هرگز چنين سخني به زبان نمي راند.

بارسلونا در ديدار مقابل رئال مادريد نشان داد که راه گلزني به تيم‌هاي بزرگ و مدعي را هم به خوبي بلد است. پيروزي 5 بر صفر مقابل رقيب ديرينه آن قدر دل نشين بود که جرارد پيکه در پايان بازي دستش را بالا برد و عدد 5 را به هواداران نشان داد.

بارسلونا که با زدن 13 گل در دو بازي به رئال مادريد و آلمريا روحيه‌ي خوبي پيدا کرده بود دربازي بعد مقابل اوساسونا به ميدان رفت. اما حتي اعتصاب کارکنان فرودگاه‌هاي اسپانيا، اعلام وضعيت فوق العاده از سوي دولت اين کشور و به دنبال آن سفر زميني تيم کاتالاني تاثيري نداشت و بارسلونا اوساسونا را در زمين خودش 3 بر صفر شکست داد. دو پيروزي 2 بر صفر و 3 بر صفر در ليگ قهرمانان اروپا مقابل تيم‌هاي رابين کازان و پانتيايکوس آمار گل نخوردن بارسلونا را به شش بازي افزايش داد.


پيروزي 5 بر صفر بارسلونا مقابل سوسيداد تعداد گل‌هاي زده بارسلونا در 4 بازي اخير اين تيم را به عدد 21 رساند.

مدافع عنوان قهرماني هفته‌ي آينده ديدار دشواري خواهد داشت. رويارويي مقابل تيم همشهري اسپانيول در ديدار خارج از خانه هيچگاه براي بارسلونا کار آساني نبوده است. بايد ديد آيا اسپانيول مي تواند پس از 6 بازي دروازه‌ي بارسلونا را باز کند يا خير.

 
 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

دوشنبه 22 آذر 1389  11:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها