0

پيانوي مجازي

 
Hosyin
Hosyin
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آبان 1388 
تعداد پست ها : 1437
محل سکونت : اصفهان

پيانوي مجازي

پيانوي مجازي
افراد بسياري به داشتن پيانو علاقه دارند، اما بسياري از اين افراد يا توانايي خريد يك پيانو را ندارند يا جاي كافي براي نگهداري آن را! در هر حال نرم‌افزارهاي كامپيوتري آنقدر توسعه يافته‌اند كه بسادگي مي‌توانيد به كمك آنها يك پيانوي مجازي را در اختيار داشته باشيد.

نرم‌افزار قدرتمند و ساده KB Piano يك پيانوي مجازي است كه شما را قادر مي‌سازد تا با فشردن دكمه‌هاي صفحه كليد رايانه، صداهاي دلنشيني كه از يك پيانوي واقعي بلند مي‌شود را از بلندگوهاي رايانه خود بشنويد.

اين نرم‌افزار در عين حال كه محيط كاربري ساده‌اي دارد، امكانات بي شماري را در اختيار شما قرار مي‌دهد به طوري كه مي‌توانيد بسادگي صداهاي وسايل ديگري همچون گيتار، ويولن، پيانو و... را نيز هنگام نواختن پيانوي مجازي پخش كنيد.

در اين بخش بيش از 128 نوع صداي مختلف وجود دارد و حتي اين نرم‌افزار مجهز به ابزاري به نام Qchords كه توسط آن مي‌توانيد آكوردهاي مورد نظرتان را با يك كليك به اجرا درآوريد. همچنين اگر با پيانوي مجازي خود تكه آهنگي ساختيد و قصد داشتيد آن را ضبط كنيد، نگران نباشيد چرا كه اين برنامه تمام امكانات مورد نياز براي ضبط با بالاترين كيفيت را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

نمايش آموزش‌‌هاي لازم براي آشنايي با چگونگي استفاده از نرم‌افزار، افزودن ترك‌‌هاي صوتي و ضبط ترك‌‌هاي جديد از ميكروفن، تصحيح آسان اشتباهات در آهنگ‌‌هاي شما، ذخيره آهنگ‌‌هاي ايجاد شده در فرمت‌‌هاي midi، wma و wav، صفحه كليد قابل تغيير و پشتيباني از افكت‌‌هاي صوتي، برخي از ديگر امكانات موجود در اين نرم‌افزار هستند.

براي دريافت نسخه آزمايشي اين نرم‌افزار مي‌توانيد به نشاني زير مراجعه كنيد:

http://clicklinks.ir/31105d


 سنگینی باری که خدا به دوش ما می گذارد آنقدر نیست که کمرمان راخرد کند بلکه آنقدر است که ما را برای دعا به زانو در آورد.


 

دوشنبه 22 آذر 1389  12:26 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها