0

چگونه خوش اندام جـــلوه كنـــیم ؟

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

چگونه خوش اندام جـــلوه كنـــیم ؟

چگونه خوش اندام جـــلوه كنـــیم ؟
افرادی كه از قد بلندی برخوردارند، نباید از لباسهایی بهره گیرند كه قامت ایشان را كشیده تر نشان دهد ،بلكه باید از لباس هائی راه راه ودارای خطوطی به صورت افقی استفاده كنند، و بالعكس افرادی كه از قد و قامت كوتاه تری بر خوردارهستند،باید برای بلندتر نشان دادن قامت از لباس هائی دارای خطوط و نقوش راه راه و عمودی استفاده نمایند .پوشیدن لباس هائی كه خطوط آن به صورت افقی است كوتاهی قامت ایشان را كوتاهتر جلوه خواهداد . پوشیدن لباس هائی به رنگ های تیره اندام را باریكتر و رنگ های روشن باعث چاقتر نشان دادن می شود . به هنگام خرید باید به این نكته توجه داشت كه لباس را حتما به اندازه ســایز خود تهیه كنید ، لباس خیلی تنگ یا خیلی گشاد عیوب اندام را نمی پوشانند بلكه چاقی را بیشتر در معرض نمایش می گذارند ، برای لاغر نشان دادن اگر از لباس های یك رنگ استفاده كنید بهتر است . طرح های شلوغ با رنگ آمیزی های تند اصلا مناسب افراد چاق نیست . خانم های چاق به جای استفاده از لباس های چــین دار و پلیــسه ای كه اندامشان را بزرگتر نشان می دهد از پیراهن هائی كه مدل ترك و راسته و بلند است با یقه هفت كه گردن را كشیده تر نشان می دهد استفاده نمایند . بلند بودن بیش از اندازه شلوار فقط باعث می شود كوتاهی قــد بیشتر به چشم بیاید. لباس هائی با بافت یا پارچه های ضخیم موجب می شود فرد تنــومــند تر به نظر آید.
آقایانی که شکم بزرگی دارند نباید از کتهای کمر باریک و یا هر پوششی که باعث برآمده شدن شکم میشود، استفاده کنند. این افراد نباید کمریند خود را روی شکمشان ببندند همانند افراد لاغر اندام، نباید لباسهایی با پارچه براق و رنگ روشن بپوشند. در مقابل باید سعی کنند که از لباسهای تیره رنگ با جنس کتان یا لنین و شلوارهایی که دقیقا روی کمر قرار میگیرند، استفاده کنند.اگر شلوار و جلیقه انها همرنگ باشد، بهتراست دکمه دارد.
داشتن ظاهری خوب در محل کار و در اجتماع اهمیت زیادی دارد ، همیشه پیش از خارج شدن از منزل جلوی یك آیینه بایستید وچند ثانیه ای را به نگاه كردن دقیق به ظاهر خود كنید تا ببینید آیا نقصی را مشاهده می كنید ؟ سعی كنید در كنــار همه این ترفند ها اگر دارای اضافه وزن هستید ، از همین امروز شـــروع كنـــید و با پیروی از دستور پزشك تغذیه و ورزش، تناسب اندام را به خود هـــدیه كنـــید. آن وقت می بینید كه در انتخاب لباس كمتـــر دچار مـــشكل می شوید.


پایگاه فرهنگی هنری ایران ناز
 
 
یک شنبه 21 آذر 1389  6:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها