0

مقايسه مذاكرات دولت‌ دهم با دولت اصلاحات به گفته رئيس دانشگاه شريف

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287351
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

مقايسه مذاكرات دولت‌ دهم با دولت اصلاحات به گفته رئيس دانشگاه شريف

 

يكشنبه 21 آذر 1389 ۱۳ : ۴۶ ساعت
منبع : باشگاه خبرنگاران
نسخه قابل چاپ ارسال برای دیگران
مقايسه مذاكرات دولت‌ دهم با دولت اصلاحات به گفته رئيس دانشگاه شريف
روستا آزاد گفت : مبناي مذاكرات در دولت‌هاي نهم و دهم همواره برخلاف سياست‌هاي دولت اصلاحات اقتدار آميز بوده است

 رئيس دانشگاه صنعتي شريف ،گفت: مبناي مذاكرات در دولت‌هاي نهم و دهم همواره برخلاف سياست‌هاي دولت اصلاحات اقتدار آميز بوده است و به دليل ايستادگي و كوتاه نيامدن كشورمان بر سر اصول ثابت و حق مسلم خود و همچنين مؤثر نبودن تحريم‌هاي يكجانبه بر عليه كشورمان دشمنان تنها راه حل را در ترور دانشمندان هسته‌اي ديدند.
 رضا روستا آزاد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران، افزود: ترور دانشمندان هسته‌اي رشد شتابان علمي در كشورمان را متوقف نخواهد كرد و طرح دشمنان در راستاي حذف فيزيكي راه به جايي نخواهد برد.

 وي با اشاره به تلاش دشمنان در راستاي حذف فيزيكي دانشمندان هسته‌اي كشورمان گفت: امريكاو كشور‌هاي غربي هيچ گاه به دنبال گفتگوي منطقي و عقلاني نبوده اند و همواره مبناي خود را در راه زور و احجاف به ايران گذاشته اند و در تلاش بوده‌اند با تحت فشار قرار دادن ايران را وادار به تسليم نمايند ولي هيچ گاه در تحقق اين هدف موفق نبوده اند.

 رئيس دانشگاه صنعتي شريف تصريح كرد: ترور دانشمندان هسته‌اي كشورمان نشان ضعف منطق در ميان كشور‌هاي استكباري و نهايت نااميدي را درارعاب دانشمندان هسته‌اي نشان مي‌دهد.

رضا روستا آزاد در پايان خاطر نشان كرد: تلاش دشمنان در راستاي حذف فيزيكي دانشمندان كشورمان امري بيهوده و خنثي است و اين گونه ترور‌ها روند رشد علمي در ايران را متوقف نخواهد كرد./ت/

 
 
یک شنبه 21 آذر 1389  4:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها