0

Assassin’s Creed : Unity دارای بخش Co-Op خواهد بود : منتظر رونمایی این بخش در E3 باشید

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Assassin’s Creed : Unity دارای بخش Co-Op خواهد بود : منتظر رونمایی این بخش در E3 باشید

 
گویا یوبی سافت دست به تغییرات اساسی در رابطه با نسخه ی جدید سری Assassin’s Creed یعنی Assassin’s Creed : Unity زده است و پس از اینکه اعلام شد بخش پارکور بازی دچار تحولات اساسی شده است، حال به نظر می رسد برای اولین بار در این سری بخش Co-Op نیز وجود  خواهد داشت.
 
یکی از کارمندان سونی با نام کاربری shinobi602 که دیروز اعلام کرد عنوان Uncharted PS4 در E3 2014 رونمایی خواهد شد، حال اطلاعاتی از نمایش عنوان Assassin’s Creed : Unity منتشر کرده است. وی اعلام کرده است این بازی دو نمایش در E3 امسال خواهد داشت که یکی از آن ها نمایشی از بخش تک نفره ی بازی می باشد اما نمایش دوم که همگان را شگفت زده خواهد کرد مربوط به رونمایی از بخش Co-Op است که برای اولین بار در این سری وجود خواهد داشت. این در حالی است که پیش از این این سری بازی ها تنها دارای بخش آنلاین چند نفره بوده است و این اولین بار است که صحبت از بخش Co-Op برای این بازی در میان است.
 
Assassin’s Creed : Unity در قرن ۱۸ و در پاریس جریان دارد. در این دوره انقلاب فرانسه در حال شکل گیری است و این عنوان نیز انقلاب این کشور را در مرکز آن یعنی پاریس به تصویر می شکد. شخصیت اصلی بازی یکی از عضو های محفل Assassin ها در فرانسه است و Arno نام دارد. همچنین اعلام شده که بازی در لندن نیز دنبال خواهد شد. این عنوان برای سه ماهه ی چهارم سال ۲۰۱۴ برای PC، Xbox One و PS4 برنامه ریزی شده است.
یک شنبه 31 فروردین 1393  2:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها