0

فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب نیازمند عزم جدی است

 
DRAGON333
DRAGON333
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 8083
محل سکونت : سیستان و بلوچستان خاش

فرهنگ سازی در مصرف بهینه آب نیازمند عزم جدی است

گرگان - ایرنا- مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به مشکلات کمبود آب در استان گفت: در سال جدید با بهره گیری از فرمایشات مقام معظم رهبری باید با عزمی جدی در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه ومدیریت مصرف تلاش شود.

 

به گزارش ایرنا، مهندس ˈایرج حیدریانˈ روز یکشنبه در جمع اعضای هیات مدیره، معاونین و کارکنان این شرکت در گرگان با تشریح عملکرد شرکت در سال گذشته و نگاهی گذرا به برنامه های امسال، اظهارکرد: یکی از مشکلات سال گذشته وضعیت تخصیص و کمبود اعتبارات بود هرچند با اولویت بندی در بخش های مختلف وضعیت تا حدی بهبود پیدا کرد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان بااشاره به پروژه ها و طرح های افتتاح شده در سال گذشته نیز گفت: افتتاح و آبگیری سد کبودوال به عنوان یکی از پروژه های طرح مهر ماندگار در خرداد 92با حضور رییس جمهور وقت و افتتاح مخزن دو هزار متر مکعبی آبرسانی شهر کردکوی از جمله پروژه هایی که به بهره برداری رسید.

مهندس حیدریان در ادامه با تاکید بر حفظ کرامت انسانی در محیط کار، تکریم ارباب رجوع و تجلیل کارکنان شرکت، شفاف سازی امور با افزایش سرعت پاسخگویی و مکاتبات اداری و نیز کاهش هزینه ها را از جمله اقدامات شاخص شرکت در سال جاری برشمرد.

وی، انجام طرح های عمرانی نیمه تمام را از اولویت ها خواند و گفت: با توجه محدودیت منابع مالی دنبال طرح عمرانی جدید نرویم و طرح های نیمه تمام را در اولویت قرار داده و بحث اشتغال زایی هم به طورجدی پیگیری شود.

حیدریان مهندسی ارزشی و بازنگری در طرح های عمرانی، پیگیری جدی در خصوص تامین منابع مالی، ظرفیت سازی در بخش های نیروی انسانی، فرهنگ سازی در خصوص مدیریت مصرف و حفاظت و صیانت از تاسیسات و مجاری آبی را از دیگر اولویت ها درسال جدید بیان نمود.

در این جلسه معاونین شرکت به ارائه گزارش عملکرد حوزه مربوطه برای حاضران پرداختند و نشست با پرسش و پاسخ خاتمه یافت.

استان گلستان واقع در شمال ایران با وجود ظاهر سرسبز، چند سالی است که از کمبود آب و خشکسالی در برخی مناطق در رنج است.

این استان مرزی حدود یک میلیون و 800هزار نفر جمعیت دارد که در 29شهر و افزون بر 900روستا زندگی می کنند.

یک شنبه 31 فروردین 1393  11:28 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها