0

نرخ کرایه تاکسی در همدان افزایش یافت

 
DRAGON333
DRAGON333
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 8083
محل سکونت : سیستان و بلوچستان خاش

نرخ کرایه تاکسی در همدان افزایش یافت

همدان- ایرنا- مدیرعامل سازمان نظارت بر تاکسیرانی همدان گفت: نرخ جدید کرایه تاکسی 20 تا 25 درصد افزایش یافت و نرخ های جدید از ابتدای اردیبهشت ماه اجرایی می شود.

 

ˈمحمود حضرتیˈ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به اینکه نرخ حمل و نقل عمومی در شهر همدان نسبت به استانهای همجوار بسیار پایین تر بوده با تصمیم گیری های انجام شده در شورای شهر، شهرداری، سازمان صنعت معدن تجارت و سازمان تاکسیرانی همدان نرخ کرایه ها با توجه به مواردی همچون طول مسیر و هزینه خودرو و پرسنل 20 تا 25 درصد افزایش یافت.

وی افزود: با توجه به برگزاری 15 جلسه در کمیسیون نرخ گذاری در شورای شهر همدان افزایش نرخ 20 تا 25 درصدی کرایه تاکسی برای شهر همدان مطلوب ارزیابی می شود.

حضرتی خاطر نشان کرد :با افرادی که خودسرانه بیشتر از آنچه مصوب شده است از مسافران کرایه اخذ کنند برخورد قاطع و قانونی می کنیم .

وی افزود:مصوبه افزایش نرخ کرایه تاکسی پس از تصویب شورای اسلامی همدان به فرمانداری ارسال شده و تا زمان اعلام شده هیچ راننده تاکسی حق ندارد از مردم کرایه اضافی دریافت کند.

حضرتی اظهار کرد: اکنون 10 تیم نظارتی در تمام خطوط تاکسی از ساعت 6:30 صبح لغایت 21:30 با هماهنگی تعزیرات همدان فعال هستند.

روزانه بیش 350 هزار سفر با استفاده از سه هزار تاکسی درهمدان انجام می شود.

یک شنبه 31 فروردین 1393  11:20 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها