0

نشست اختصاصی طیب نیا با مدیرعامل بانک ها

 
DRAGON333
DRAGON333
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1391 
تعداد پست ها : 8083
محل سکونت : سیستان و بلوچستان خاش

نشست اختصاصی طیب نیا با مدیرعامل بانک ها

مدیرعامل بانک سپه با اعلام نتایج جلسه اضطراری علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران عامل بانک ها و مدیران بورسی، گفت: در این جلسه مقرر شد بانک ها چهار هزار میلیارد تومان برای ایجاد ثبات بورس به این بازار کمک کنند.

سیدکامل تقوی نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: همچنین مقرر شد در صورت نیاز و برای به تعادل رسیدن این بازار رقم مذکور افزایش یابد. وی با بیان آنکه، بانک ها تصمیم گرفته اند از این بازار حمایت کنند، تصریح کرد: میزان کمک در نظر گرفته شده عدد مناسبی برای بهبود بازار سرمایه است. مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: در جلسه مذکور که با حضور مدیران بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری بانک ها برگزار شد، وضعیت فعلی بورس از نظر قیمت و شرایط سهم بررسی گردید. وی ادامه داد: با توجه به اینکه قیمت ها در بازار سرمایه حباب ندارد، هم اکنون بهترین شرایط برای خرید سهم است.

مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: بازار سرمایه هم اکنون تحت شرایط روانی و سیاسی است. وی گفت: همچنین قرار شد صندوق سرمایه گذاری مشترک بازار سرمایه تشکیل و بانک ها و موسسات وابسته به آنها در آن سهامدار شوند. تقوی نژاد ادامه داد: با توجه به اینکه شرکت های بانک سپه مورد حمایت هستند، این بانک نیز سهامداراین صندوق می شود. نشست اضطراری وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران عامل بانک ها برای حمایت از بازار سرمایه عصر روز شنبه برگزار شد.

یک شنبه 31 فروردین 1393  11:10 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها