0

Uncharted PS4 در E3 2014 رونمایی خواهد شد : یک بازی شگفت انگیز در راه است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Uncharted PS4 در E3 2014 رونمایی خواهد شد : یک بازی شگفت انگیز در راه است

 
همه ی افراد تقریبا منتظر این هستند که نسخه ی جدید سری Uncharted که قرار است بر روی PS4 عرضه شود، رونمایی شود تا بار دیگر شاهد یکی دیگر از کار های استدیو خلاق ناتی داگ باشند اما تا کنون تنها یک تیزر از بازی منتشر شده که نشان میدهد این بازی سال ۲۰۱۴ عرضه خواهد شد.
 
به تازگی یکی از کارمندان سونی با نام کاربری Shinobi602 در حساب تویتر خود اعلام کرده است که این عنوان در E3 2014 رسما رونمایی خواهد شد و اوین نمایش این بازی در کنفرانس سونی قابل مشاهده خواهد بود. وی همچنین اضافه کرد که این بازی شگفت انگیز و بسیار بزرگ است و لیاقت انتظاراتی که برای آن کشیده شده است، دارا می باشد. با این حساب تنها ۵۲ روز دیگر تا رونمایی از یکی از بزرگ ترین عناوین انحصاری PS4 باقی مانده است و از حالا طرفداران این بازی شمارش معکوس خود را آغاز خواهند کرد.
 
بنابر شایعات منتشر شده به نظر می رسد نام نسخه ی جدید این سری Uncharted 4: Eye of Atlantis باشد و همانطور که از نام آن پیدا است پیرامون شهر گمشده ی آتلانتیس و تمدن افسانه ای آن است. در این نسخه نیز همانند سه گانه ی پیشین شخصیت اصلی Nathan Drake که اینبار در جست و جوی شهر گمشده ی آتلانتیس است.
شنبه 30 فروردین 1393  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها