0

انتقال مستقیم هزینه خدمات مسافری به حساب فرودگاه‌ها

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

انتقال مستقیم هزینه خدمات مسافری به حساب فرودگاه‌ها

108-135.jpg مدیر فرودگاه مهرآباد خبرداد

انتقال مستقیم هزینه خدمات مسافری به حساب فرودگاه‌ها

مدیر فرودگاه بین‌المللی مهرآباد از تدوین و طراحی نظام جامعی به منظور انتقال مستقیم هزینه خدمات مسافری به حساب فرودگاه‌ها خبر داد و گفت: این طرح در حال بررسی است.

منصورشیرازی در گفت‌وگو با خبرنگار راه خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: در حال حاضر 5000 تومان به عنوان هزینه خدمات مسافری از هر مسافر دریافت می‌شود که مسافر در زمان خرید بلیت این مبلغ را می‌پردازد و به حساب آژانس مربوطه و سپس شرکت فرودگاه‌ها و در نهایت به حساب فرودگاه واریز می‌شود.

وی با بیان اینکه معمولا در واریز این مبلغ به حساب فرودگاه با تاخیراتی روبرو هستیم، گفت: با اجرایی شدن این طرح که در حال حاضر شرکت فرودگاه‌ها مشغول پیگیری و بررسی آن است هزینه خدمات مسافری مستقیما از حساب آژانس به حساب فرودگاه واریز می‌شود.

منصور شیرازی تاکید کرد: به طور کلی اگر در کشور نظام جامع مالی و اقتصادی داشته باشیم، انتقال این گونه مبالغ می‌تواند به صورت سیستماتیک صورت گیرد که نتایج بسیار مثبتی برای فرودگاه‌ها خواهد داشت.

مدیر کل فرودگاه بین‌المللی مهر‌آباد گفت: این موضوع پیشنهاد کلی شرکت فرودگاه‌ها بود که امیدواریم با اجرایی شدن آن بسیاری از مشکلات موجود برطرف شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

نشانی وبسایت منبع: www.isna.ir

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

جمعه 29 فروردین 1393  8:49 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها