0

آهنگ "شاهين نجفي" اين بار عليه امام حسين (ع)

 
yarabyarabyarab
yarabyarabyarab
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : مرداد 1390 
تعداد پست ها : 3539
محل سکونت : قزوین

آهنگ "شاهين نجفي" اين بار عليه امام حسين (ع)

 
 "شاهين نجفي" خواننده جنجالي و ضد ديني است که چند سال پيش با انتشار آهنگي توهين آميز به ائمه شيعه عليهم السلام، علاوه بر اينکه خشم شديد افکار عمومي جهان تشيع را برانگيخت، زندگي و آينده خود را نيز به خطر انداخت.

اما به نظر مي رسد او از اشتباه سابق خود عبرت نگرفته از همين رو اين بار نيز با انتشار آهنگي جديد تحت عنوان "متنفرم"، تلاش کرده سيد و سالار شهيدان حضرت أبا عبدالله الحسين عليه السلام را مورد تمسخر و اهانت قرار دهند.

در همين راستا از ساعاتي پيش تعداد بسيار زيادي از کاربراني که عاشق ائمه و امام حسين عليه السلام هستند با ساختن صفحاتي عليه اين خواننده هتاک و نيز هجوم آوردن به صفحه شخصي وي در فيسبوک، او را به شدت مورد انتقاد قرار داده و برخي نيز بر اساس فتواي صادر شد براي قتل وي، او را به مرگ تهديد کرده اند.

گفتني است، چند روز پيش نيز برخي از رسانه ها از مرگ "شاهين نجفي" خبر داده بودند اما اين خبر از سوي اين منبع موثقي تأييد نشده بود.

شايان ذکر است پايگاه خبري شيعه آنلاين نيز در تاريخ 21 ارديبهشت 1391 براي کشتن اين خواننده هتاک 100 هزار دلار جايزه قرار داده بود که هنوز بر قول خود وفادار است.

 

منتظران مهدی آگاه باشید!  

 

 حسین را منتظرانش کشتند...

پنج شنبه 28 فروردین 1393  11:01 AM
تشکرات از این پست
fateme74
fateme74
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 3243
محل سکونت : خراسان جنوبی
پنج شنبه 28 فروردین 1393  11:03 AM
تشکرات از این پست
yarabyarabyarab
دسترسی سریع به انجمن ها