0

محاکمه کارگردان قلابی به اتهام کلاهبرداری

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

محاکمه کارگردان قلابی به اتهام کلاهبرداری

اخبار ,اخبار حوادث ,کارگردان قلابی

 

اخبار حوادث - محاکمه کارگردان قلابی به اتهام کلاهبرداری

پرونده مرد کلاهبردار که با معرفی خود به عنوان کارگردان سرشناس از افراد علاقه مند به بازیگری اخاذی می کرد برای رسیدگی به شعبه 102 دادگاه جزایی خرمشهر فرستاده شد.

به گزارش مهر، چندی قبل پسر جوانی با مراجعه به دادسرای خرمشهر، راز اقدامات مجرمانه مرد کلاهبردار را فاش کرد. او به بازپرس گفت چند روز قبل با مرد جوانی آشنا شدم که مدعی بود دارای مدرک بین المللی کارگردانی است. یک روز به دفترش رفتم و او مدارکش را نشانم داد. من که به حرفهایش اعتماد کرده بودم به وی پول دادم تا در یک فیلم سینمایی به من اجازه بازی دهد اما با گذشت چند روز متوجه شدم وی به این شیوه از من کلاهبرداری کرده است.

 

پس از این شکایت، تحقیقات در این زمینه آغاز و مشخص شد متهم اقدام به جعل مدرک بین المللی کارگردانی کرده و به این شیوه از افراد جوان و دانشجویان کلاهبرداری کرده است.

 

وی پس از گرفتن پول از قربانیان خود تست بازیگری می گرفت و به آنها قول می داد در یک فیلم یا سریال تلویزیونی از آنها استفاده خواهد کرد. با افشا شدن راز کلاهبرداری های متهم ماموران وی را دستگیر کردند که مرد جوان در بازجویی ها به جرم خود اعتراف کرد.

 

روشن روان رئیس دادگستری شهرستان خرمشهر در این باره به مهر گفت: پرونده متهم پس از صدور کیفرخواست به شعبه 102 دادگاه جزایی خرمشهر فرستاده شده و قرار است به پرونده اش در این شعبه رسیدگی شود.

اخبار حوادث - مهر

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

چهارشنبه 27 فروردین 1393  3:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها