0

آغاز ثبت‌نام متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 5

 
ahmad0
ahmad0
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 739
محل سکونت : آذربایجان شرقی

آغاز ثبت‌نام متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 5

 

 

اخبار ,اخبار اقتصادی ,آغاز ثبت‌نام متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 5

 

اخبار اقتصادی - آغاز ثبت‌نام متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 5

ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که رقم سمت راست کد ملی آنها عدد 5 است از ساعت 24 بامداد آغاز شده است.

به گزارش ایرنا، ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین از طریق سایت رفاهی شروع شد.

براساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری ها انجام شد.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» بود در روز دوم ثبت نام (21 فروردین ماه جاری) اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کردند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «شش» است در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین باید نام نویسی کنند.

سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی که در 10روز تعیین شده (تا 29 فروردین ماه) به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری نام نویسی کنند.

ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی، فرمانداری ها، بخشداری ها، استانداری ها، مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.

اخبار اقتصادی - ایرنا

 

دوشنبه 25 فروردین 1393  9:25 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها