0

تکذیب یک خبر مهم درباره «جمشید دانایی فر»

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

تکذیب یک خبر مهم درباره «جمشید دانایی فر»

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی در پاسخ به سؤالی درباره برخی موضوعات مطرح شده مبنی‌‌بر همکاری دانایی‌فر با گروهک تروریستی جیش‌العدل و احتمال جاسوس بودن وی، افزود:‌ این موضوعات به نظر همگی گمانه‌زنی‌های انحرافی است و تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید هیچ وقت به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.
 

خبرگزاری خانه ملت: علاء‌الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس در تشریح آخرین اخبار مربوطه به وضعیت جمشید دانایی‌فر، گفت: هنوز هیچ‌گونه خبر و اطلاعات خاصی در این رابطه به ما نرسیده است، اما امیدوارم در آینده اخبار خوبی به گوش برسد.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی، در پاسخ به سؤالی درباره برخی موضوعات مطرح شده مبنی‌‌بر همکاری دانایی‌فر با گروهک تروریستی جیش‌العدل و احتمال جاسوس بودن وی، افزود:‌ این موضوعات به نظر همگی گمانه‌زنی‌های انحرافی است و تا زمانی که دولت پاکستان اطلاعات دقیقی در این رابطه به ما ندهد، نباید هیچ وقت به این گمانه‌زنی‌ها توجه‌ کرد.

رئیس کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، درباره آخرین تصمیم‌گیری‌های وزارت خارجه برای معرفی نماینده دائم ایران در سازمان ملل، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران  ‌جز حمید ابوطالبی هیچ گزینه‌ای ندارد و هیچ جایگزین دیگری نخواهد داشت

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

دوشنبه 25 فروردین 1393  3:17 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها