0

نقشه‌های عنوان H1Z1 از آنچه که فکر می‌کنید خیلی بزرگ تر است

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نقشه‌های عنوان H1Z1 از آنچه که فکر می‌کنید خیلی بزرگ تر است

 
یکی از بزرگترین و انحصاری ترین خاصیت های عنوان H1Z1 نقشه های بزرگ آن است. مطابق با گفته ی SOE شرکت سازنده این عنوان بازی در هنگام تجربه برای اولین بار خیلی بزرگ جلوه داده می شود.
 
مطابق با صحبت های ایشون در سایت Reddit در این باره، Smedley اعلام کرد؛ سیستم ویرایش پذیر در بازی به تیم سازنده این اجازه را می دهد، که به این عنوان با سرعتی بالا مناطق و مکان های بیشتر و بزرگتری اضافه کنند. این گفته ایشون در زمانی که بازی را تجربه کنید، برای شما ثابت خواهد شد.
 
در ادامه صحبت های ایشون :
 
در عنوان lanetside 2 ما مشکل بزرگی انجام دادیم. این مشکل بزرگ ما ساخت قارهای بزرگ و زیادی بود، که قبل از ساخت این قارها ما هیچ ایده ای در زمینه طراحی و محتویات آن ها نداشتیم. این ایراد برای ما تجربه ای برای بازی های جدیدتر شد. در عنوان H1Z1 ما دیگر این مشکل را تکرار نخواهیم کرد و این بازی را عاقلانه تر خواهیم ساخت.
 
زمانی که ما نسخه قابل دسترس زودرس را منتشر کنیم مطمئن باشید که مپ های زیاد و بزرگی برای این عنوان در راه است. با گذشت سریع زمان و پیشرفت سریع پروژه H1Z1 پلیرها و بازیکنان قابل خواهند بود فراتر و بیشتر از بازی های قبلی از این عنوان انتظار داشته باشند.
 
Smedley قصد داشت در مورد حس خاص و فوق اعلاده خود در زمینه مپ های و نقشه های بزرگ بازی توضیح دهد. این حس او در حالی است که هنوز بازی توسط تیم سازنده در دست سازنده است. امکان دارد که ایشون بازی را تجربه کرده باشند. خود شما قضاوت کنید، آیا شما هم پس از تجربه بازی چنین حسی خواهید داشت !
 
او اعلام کرد، یکی از موثرترین و بهترین راه ها در اتمام ماموریت ها روش مخفیانه و قایم شدن است. به صورتی که اگر در مقابل شما هدف شما ۲۰ پلیر و یا دشمن قرار دارند مبارزه به صورت مستقیم راه خوبی نیست. زیاد لازم نیست در این باره نگران باشید، زیرا همانطور که می دانید دشمن های شما زامبی ها هستند و به همین دلیل آن ها از قدرت ذهنی قوی برخوردار نیستند.
 
در مورد بازی کردن به صورت آنلاین ( مولتی پلیر ) هنوز اطلاعات خاصی منتشر نشده. یکی از مهم ترین سوال طرفداران این بازی، مقدار محدود پلیرها برای بازی در سرورهای این عنوان است. هنوز پاسخی در مورد این سوال توسط شرکت سازنده اعلام نشده است. فقط در این باره اعلام شده؛ ” در بازی زامبی های زیادی وجو دارد، پس بهتر است خود تعداد پلیرها را حدس بزنید. ”
 
Smedley اعلام کرد در اویل ماه آینده، عنوان H1Z1 به زودی قابل تجربه خواهد بود. به نظر می رسد این عنوان در گزارش های زنده SOE این شرکت قابل تجربه در نمایشگاه یا مکان خاصی خواهد بود. این عنوان در Planet Hollywood Resort & Casino در Las Vegas از ۱۴ تا ۱۷ ماه آگوست در دسترس و قابل بازی زود رس خواهد بود. همانطور که می دانید، نمایشگاه E3 2014 در ماه June برگذار می شود. امکان دارد که این عنوان در این نمایشگاه هم حضور داشته باشد.
 
عنوان H1Z1 به صورت عرضه زود رس برای PC با قیمت $۲۰ منتشر خواهد شد. نسخه کامل بازی به صورت رایگان در زمان خاصی که به زودی اعلام خواهد شد قابل تجربه خواهد بود.
یک شنبه 24 فروردین 1393  9:05 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها