0

اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی برگزار می‌شود

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی برگزار می‌شود

شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا با مشارکت انجمن علمی دانشکده‌ مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی را طی این هفته برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از روابط عمومی پیک‌آسا، شرکت پیام‌افزار پیک‌آسا به‌عنوان یکی از شرکت‌های نرم‌افزاری دانش‌بنیان و برآمده از دانشگاه، همگام با حرکت در تولید محصولات نرم‌افزاری با فناوری پیشرفته، اولین دوره مسابقات بازی ایکس‌پی (XP GAMe) را با مشارکت انجمن علمی دانشکده‌های برق و کامپیوتر دانشگاه تهران برگزار می‌کند.

هدف از برگزاری این مسابقه آموزشی که استاندارد و در دنیا متداول است، شبیه‌سازی محیط واقعی کار و آموزش مواردی مانند برنامه‌ریزی، تصمیم‌گیری، تخمین کارها، اولویت‌بندی، تقسیم وظایف و اجرای فرآیند تولید محصولات نرم‌افزاری به‌صورت یک کار تیمی و مشترک در چارچوب متدلوژی‌های چابک (Agile) است.

اولین دوره این مسابقه در پردیس دانشکده‌های فنی دانشگاه تهران از ساعت ۹ تا ۱۶ چهارشنبه ۲۱ اسفندماه سال جاری برگزار و به تیم برنده جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی کامپیوتر گرایش نرم‌افزار، مهندسی فناوری اطلاعات و سایر رشته‌های مرتبط می‌توانند تا روز دوشنبه ۱۹ اسفند ماه جهت ثبت‌نام به انجمن علمی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه تهران مراجعه نموده یا با شماره تلفن ۸۸۶۲۰۹۲۱ تماس بگیرند.

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

یک شنبه 24 فروردین 1393  1:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها