0

قیمت بلیت هواپیما در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158650
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

قیمت بلیت هواپیما در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها

 

 

اخبار ,اخبار اقتصادی , قیمت بلیت هواپیما

 

اخبار اقتصادی - قیمت بلیت هواپیما در فاز دوم افزایش نمی‌یابد

رئیس سازمان هواپیمایی کشور با بیان اینکه نرخ بلیت هواپیما متاثر از اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها نمی شود، گفت: طبق گفته وزیر راه و شهرسازی آزادسازی قیمت بلیت در نیمه اول امسال باید اجرا شود.

علیرضا جهانگیری در گفت و گو با خانه ملت ، درباره قیمت بلیت هواپیما بعد از افزایش قیمت بنزین در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها گفت: بر اساس تصمیماتی که تاکنون گرفته شده قیمت بلیت هواپیما متاثر از مرحله دوم هدفمندی نمی‌شود اما یک برنامه کلی برای آزادسازی نرخ های بلیت وجود دارد که مستقل از اجرای مرحله دوم هدفمندی در حال انجام است.

معاون وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد:‌ براساس اطلاعات جمع آوری شده مرحله دوم هدفمندی بخش هوایی را تحت تاثیر قرار نمی‌دهد و نرخ سوخت برای هواپیما با همان نرخ 400 تومان در هر لیتر محاسبه می‌شود.

وی درباره زمان آزادسازی قیمت بلیت هواپیما ادامه داد: طبق گفته وزیر راه و شهرسازی آزادسازی قیمت بلیت در نیمه اول امسال باید اجرا شود.

جهانگیری با بیان اینکه جزئیات آزادسازی نرخ بلیت هواپیما در آینده اعلام می شود، تصریح کرد: همزمان با اجرای طرح آزادسازی، نرخ بلیت هواپیما متنوع می شود و یک قیمت ثابت نیست بلکه قیمت بلیت هواپیما متناسب با زمان سفر متغیر است به طوری که ممکن است نرخ یک مسیر در یک بازه زمانی بیشتر و نرخ همان مسیر در بازه زمانی دیگر کمتر باشد. 

اخبار اقتصادی - خانه ملت

 

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

یک شنبه 24 فروردین 1393  12:40 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها