0

بدجوری عاشق و شیفته هواداران پرسپولیس شده ام ؛ معلوم نیست بمانم

 
mohammad98
mohammad98
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 6815
محل سکونت : خراسان

بدجوری عاشق و شیفته هواداران پرسپولیس شده ام ؛ معلوم نیست بمانم

 

 نیلسون کوریا در خصوص نایب قهرمانی پرسپولیس در ایران، اظهار داشت: «همانطور که می‌دانید من دیگر با پرسپولیس قرارداد ندارم و قراردادم با این تیم تمام می‌شود. برای آینده نیز اصلا مشخص نیست چه اتفاقاتی خواهد افتاد، من با توجه به اتمام قراردادم روز دوشنبه از ایران می‌روم و برای آینده باید بنشینیم، ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.»

 

وی در پاسخ سؤالی که آیا دوست دارید در پرسپولیس بمانید، گفت: «من عاشق پرسپولیس و رنگ قرمز در ایران شده‌ام، پرسپولیس باشگاه بسیار بزرگی است، این تیم طرفداران زیادی دارد و همچنین کسانی که در این باشگاه کار می‌کنند، همه از بزرگان فوتبال ایران هستند، مثلا من عاشق رضا محمدی هستم، بچه‌ای با نیت پاک و بسیار خونگرم که از همبازی بودن با او لذت می‌برم.»

 

نیلسون ادامه داد: «من محمدی را دوست دارم، نمی‌‌دانم اگر بروم چطور دلتنگی‌ام را فراموش کنم یا بقیه دوستان دیگر، ولی کاری نمی‌شود کار کرد، الان قراردادم در پرسپولیس تمام شده و باید ببینیم در آینده چه اتفاقی پیش می‌آید.»

 

نیلسون تاکید کرد: «روزهای تلخ و شیرین زیادی را داشتم اما من در تیمی بازی می‌کردم که یک مربی بسیار بزرگ داشت، بازیکنان هم همیشه در مقابل این‌گونه مربیان بزرگ می‌خواهند خود را ثابت کنند. شما ببنید من در دورانی که در پرسپولیس بودم، افراد زیادی جابجا شدند و با افراد مختلف کار کردم که جا دارد از همه آنها تشکر کنم و به همه آنها خسته نباشید بگویم.»

 

نیلسون درباره مشکلات امسال پرسپولیس نیز گفت: «ما مشکلات زیادی داشتیم و همین موضوع باعث شد تا پرسپولیس تمرکزش را از دست بدهد. اگر همه چیز دست به دست هم می‌داد و آرام بود و بچه‌ها شرایط عادی را داشتند، من مطمئن هستم 6 هفته قبل ما قهرمان می‌شدیم.»

 

دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس در پاسخ سؤالی که آیا اگر به تو پیشنهاد بدهند در پرسپولیس می‌مانی یا خیر، گفت: «انتخاب اول من همیشه پرسپولیس است اما باید شرایط آماده باشد و پیش بیاید.»

 

وی افزود: «همیشه در زندگی دروازه‌بانی مسائل ریز و درشت دیده می‌شود، روز خوب و یا روز بد هم دارد. اما در کل خیلی خوشحالم باوجود اتفاقاتی که در بازی با راه‌آهن افتاد، برای من امسال پایان خوبی داشت، هرچند که دوست داشتم ما قهرمان شویم.»

 

نیلسون درباره طلبش از پرسپولیس گفت: «من کاری نمی‌توانم درباره طلبم انجام دهم، باید ببینم باشگاه چه تصمیمی می‌گیرد. من تهدید و شکایت را به فیفا و جاهای دیگر اصلا دوست ندارم. دوست دارم با صحبت با پرسپولیسی‌ها همه چیز به خوبی و خوشی تمام شود به همین دلیل زمان لازم را داده‌ام تا مشکلات موجود با صحبت حل شود. امیدوارم که این اتفاق بیفتد.»

 

دروازه‌بان برزیلی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: «امیدوارم هواداران از من راضی باشند، بدجوری عاشق و شیفته این هواداران شدم و باور کنید آرزوی قلبی‌ام این بود که اگر امسال قهرمان نمی‌شدیم حداقل سهمیه را بگیریم. پرسپولیس تیم بزرگی است و ثانیه‌ها و دقیقه‌های حضورم در پرسپولیس را فراموش نمی‌کنم. از همه هواداران تشکر می‌کنم که همراه من بودند، اگر قسمت شد دوباره پیراهن بزرگ پرسپولیس را می‌پوشم و اگر هم قسمت نشد، همیشه بدانید که دل من با این تیم است و یاد و خاطره این تیم را در دل زنده نگه می‌دارم. مطمئن باشید همیشه پیگیر وضعیت پرسپولیس خواهم بود و امیدوارم در آسیا پرسپولیس بتواند بدرخشد، همچنین برای دوستانم در تیم ملی ایران هم آرزوی موفقیت و سربلندی دارم. البته تکلیف من و پرسپولیس در آینده مشخص می‌شود ولی من دوشنبه باید از ایران بروم و به همین دلیل هم دلم برای هواداران تنگ می‌شود و هم خوشحالم که خانواده‌ام را می‌بینم.»

 


فارس

هر که دارد هوس کربُــبَـــلا بسم الله

شنبه 23 فروردین 1393  8:40 PM
تشکرات از این پست
mohammad98
mohammad98
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 6815
محل سکونت : خراسان

پاسخ به:بدجوری عاشق و شیفته هواداران پرسپولیس شده ام ؛ معلوم نیست بمانم

احتمالا بمونه تا بازی در آسیا رو هم تجربه کنه ...

هر که دارد هوس کربُــبَـــلا بسم الله

شنبه 23 فروردین 1393  8:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها