0

حواشی عجیب در پایان دیدار استقلال تراکتور سازی/اعتراض هواداران به بازیکنی که لبش را پروتز کرده

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

حواشی عجیب در پایان دیدار استقلال تراکتور سازی/اعتراض هواداران به بازیکنی که لبش را پروتز کرده

حواشی عجیب در پایان دیدار استقلال تراکتور سازی/اعتراض هواداران به بازیکنی که لبش را پروتز کرده

 

پس از پایان دیدار استقلال تهران و تراکتورسازی که با برتری ۳ بر یک تیم تبریزی همراه بود هواداران استقلال زمانی که علی امیری قصد رفتن به رختکن تیمشان را داشت به او اعتراض کردند که چرا بازیکنی که لبانش را پروتز کرده است را در نیم‌فصل به استقلال آورده و به او بابت ترک استقلال توسط بازیکنانی مانند منتظری، مجیدی و نکونام انتقاد کردند که البته این انتقادات از سوی امیری بی‌جواب ماند.

*علی فتح‌الله‌زاده پس از پایان مسابقه دور ورزشگاه راه رفته و با هواداران تیم خداحافظی کرد. او زمانی که قصد داشت به رختکن برود با هواداران این تیم از سختی‌هایی که به آبی‌پوشان در این فصل گذشته صحبت کرده و به نوعی با آنها درد و دل کرد. او همچنین به استقلالی‌ها امیدواری داد تا دوباره تیمشان در فصل آینده قهرمان شود که در این‌لحظه هواداران نیز او را تشویق کردند.

*مسئولان برگزاری مسابقه گویا شانسی برای قهرمانی استقلال قائل نشده چراکه برای پایان این دیدار هیچگونه جشن قهرمانی تدارک دیده نشده بود.

*پس از گل سوم تراکتورسازی تماشاگران استقلال ورزشگاه را ترک کردند.

*حامد لک پس از پایان مسابقه پیراهن سبزرنگ دروازه‌بانی‌اش را از تن درآورده و یکبار دیگر پیراهن قرمز خود را به رخ استقلالی‌ها کشاند که در این لحظه هواداران عصبی استقلال به شدت علیه او شعار دادند.

*برای لحظاتی باد شدید بنر اسپانسر مسابقه را به گوشه‌ای پرت کرد.

*پس از پایان مسابقه بازیکنان تراکتورسازی به سمت هواداران خود رفته و از آنها بابت حمایت‌هایشان تشکر کردند.

*خسرو حیدری در پایان این مسابقه در حالی که به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب شده بود با صورتی گریان راهی رختکن شده که در این لحظه هواداران او را با شعار خسرو با تعصب تشویق کردند.

*عمران‌زاده و نصرتی در پایان مسابقه لباس‌های خود را با هم عوض کردند.

*تماشاگران استقلال علی کریمی را تشویق کرده و این بازیکن نیز در پاسخ به آنها برایشان دست تکان داد.

*فتح‌الله‌زاده پس از پایان این دیدار در رختکن استقلال حاضر شده و از بازیکنان این تیم بابت تلاششان در این فصل تشکر کرده و به آنها اعلام کرد تا خود را برای ادامه دیدارهای این تیم در آسیا آماده کند.

 

شنبه 23 فروردین 1393  3:24 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها