0

فتح الله : پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خواهم رفت

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

فتح الله : پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خواهم رفت

فتح الله : پس از پایان لیگ قهرمانان آسیا از استقلال خواهم رفت

 

مدیرعامل باشگاه استقلال می‌گوید، سرمربی کنونی این تیم فصل آینده هم بر روی نیمکت آبی‌پوشان خواهد بود.

به گزارش ظهور۱۲ ، علی فتح‌الله‌زاده پس از پایان آخرین دیدار استقلال در لیگ برتر در گفت‌وگوبا ایسنا،‌ تصریح کرد: امیر قلعه‌نویی صد در صد فصل آینده در استقلال خواهد ماند اما من از این تیم جدا می‌شوم.

فتح‌الله‌زاده در پاسخ به سوالی درباره دو دستگی به وجود آمده در بین تماشاگران در مورد مهدی رحمتی گفت: بیشتر تماشاگران رحمتی را تشویق می‌کردند. فقط من شرمنده تماشاگران شدم چون دوست داشتم با قهرمانی این فصل را به پایان می‌رساندیم.

وی همچنین در پاسخ به سوالی در مورد افشای مبلغ قرارداد بازیکنان نیز اظهار کرد: ما خودمان هم می‌خواهیم مبلغ قرارداد بازیکنانمان را افشا کنیم. شما بینید چه ایرادی دارد که علی دایی مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دریافت کرده است. ما این همه بازیکن گران‌قیمت جذب کردیم و در پایان این نتایج را گرفتیم حال ببینید اگر بازیکن ۵۰۰ میلیون تومانی می گرفتیم اکنون چه حال و روزی داشتیم؟

وی در پاسخ به این سوال که بعد از شما چه کسی مدیرعامل استقلال خواهد شد گفت: نگران جایگزینی من نباشید. مدیران لایق و خوب هستند که جای من را بگیرند. من بعد از بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا استعفای خود را تقدیم وزارت ورزش می کنم.

وی در مورد نتایج استقلال در این فصل نیز گفت: ما در دو جام درگیر بودیم و نتایج خوبی هم کسب می‌کردیم اما بحث خصوصی‌بازی باشگاه‌ها را مطرح کردند که این موضوع باعث برهم زدن تمرکز ما شد. از ابتدا قرار بود نیمی از هزینه باشگاه را وزارت ورزش تقبل کند اما اینگونه نشد. اگر وزارت ورزش به تعهداتش عمل می‌کرد مطمئنا تیم ما قهرمان می‌شد.

مدیر عامل باشگاه استقلال افزود: ما بیشترین ضربه را امسال از خستگی بازیکنانمان خوردیم زیرا هم در دو جام بازی می‌کردیم، هم به تیم ملی کمک می‌کردیم. ما بازیکنان مصدوم زیادی داشتیم و فکر می‌کنم که اگر همه بازیکنانمان در همه بازی‌ها حضور داشتند مقابل بازی الجزیره بازی قابل قبولی را به نمایش می‌گذاشتیم و می‌توانستیم امسال قهرمان شویم.

فتح‌الله‌زاده همچنین در مورد حضورش در میان هواداران در آخر بازی گفت: میان هواداران رفتم و از آن‌ها خواستم اگر می‌خواهند توهین کنند به من توهین کنند. البته آن‌ها هم با تشویق‌هایشان من را شرمنده خودشان کردند.

 

شنبه 23 فروردین 1393  3:15 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها