0

آتش سوزی گسترده در جنوب تهران

 
nazaninfatemeh
nazaninfatemeh
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : خرداد 1389 
تعداد پست ها : 81124
محل سکونت : تهران

آتش سوزی گسترده در جنوب تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از حریق گسترده یک منزل مسکونی در جنوب تهران خبر داد.

سید جلال ملکی در این باره گفت: به دنبال اعلام یک مورد حادثه حریق در ساعت 22:48 جمعه شب، ستاد فرماندهی آتش‌نشانان ایستگاه‌های 13، 83 و 90 را به همراه گروه نجات 2 و دو بالابر و تشک نجات به محل حادثه که یک ساختمان سه طبقه مسکونی در محله خزانه خیابان ابریشم‌ بود، اعزام کرد.

وی با بیان اینکه محل حادثه زیرزمین 50 متری این ساختمان بود که به انبار نگهداری از پوشال کولر تبدیل شده بود، گفت: این انبار کاملا شعله‌ور شده و با توجه به جنس مواد، دود زیادی تمامی طبقات را در بر گرفته بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به محبوس شدن دو تن در طبقات بالایی این ساختمان، گفت: آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات مخصوص، دو مرد 35 و 65 ساله را که به شدت دچار مشکل تنفسی شده بودند، از مرگ نجات داده و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

ملکی افزود: گروهی دیگر از آتش‌نشانان نیز شعله‌های آتش در زیرزمین این ساختمان را به کمک آب و کف مخصوص به طور کامل مهار و اطفا کرده و به عملیات خود خاتمه دادند.

وی با بیان اینکه آتش‌نشانان در ساعت 3:48 بامداد به عملیات خود پایان دادند، گفت: علت این حادثه پس از انجام اقدامات کارشناسی، بررسی و اعلام خواهد شد.

از همه دل بریده ام،دلم اسیر یک نگاست،تمام آرزوی من زیارت امام رضـــــــــاست

شنبه 23 فروردین 1393  3:14 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها