0

Xbox One بدون Kinect خواسته ی مردم نیست، بازی های عالی خواسته های مردم هستند

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

Xbox One بدون Kinect خواسته ی مردم نیست، بازی های عالی خواسته های مردم هستند

 
گفته شده است که علت اصلی قیمت ۵۰۰ دلاری Xbox One کینکت می باشد، اگر PS4 و PS Camera هم در کنار هم باشند قیمتی در همین حد خواهند داشت. خیلی از حرفه ای های این صنعت و منتقدین به مایکروسافت پیشنهاد کرده اند که در یک باندل ۴۰۰ دلاری و کنسولی بدون کینکت مردم را خوشحال کند.
 
به نظر می رسد که این خواسته ی فن های Xbox نیز می باشد ولی رئیس این بخش یعنی Phil Spencer جور دیگری فکر می کند. در مصاحبه ای که او اخیرا با Edge Magazine انجام داده است، گفته است که نبودن کینکت خواسته ی اول مردم نیست بلکه داشتن بازی های بزرگ خواسته ی مردم است.
 
ما همیشه در تلاشیم تا به چیزی برسیم که مردم از ما می خواهند، از طرف دیگر می دانیم که بعضی از خریداران هم اکنون از ما چه می خواهند. حذف کردن کینکت خواسته ی شماره ی یک مردم نیست بلکه سوال های مردم این است: بازی های بزرگ کجا هستند؟
 
این کاملا بر خلاف گفته های یک کارمند ضد مایکروسافت یعنی Pete Molyneux می باشد که گفته است کینکت به همراه Xbox One به مانند یک شوخی می ماند و فقط یک قابلیت اضافه برای پول در آوردن می باشد:
 
من آرزو داشتم که کینکت یک دستگاه اجباری نبود، این برای من یک قابلیت اضافی است. شاید به این علت است که ما در انگلیس زندگی می کنیم و اصلا تلویزیون کابلی نداریم ولی باز هم برای ما به مانند یک جوک می باشد. مایکروسافت می توانست با حذف کینکت قیمت کنسول را ارزان تر کند. آن ها حتما کینکت را از بسته ی Xbox حذف خواهند کرد، نکردن این کار به دور از منطق است.
شنبه 23 فروردین 1393  10:29 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها