0

گل محمدی: مهم‌ترین دلیل موفقیت ما امید به آینده است/ شریفی پدیده لیگ است

 
amirhossein1392
amirhossein1392
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : دی 1392 
تعداد پست ها : 16034
محل سکونت : -

گل محمدی: مهم‌ترین دلیل موفقیت ما امید به آینده است/ شریفی پدیده لیگ است

گل محمدی: مهم‌ترین دلیل موفقیت ما امید به آینده است/ شریفی پدیده لیگ است

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: مهم‌ترین دلیل موفقیت، امیدوار بودن به آینده است؛ این بازیکنان جوان، سرمایه‌های ما هستند و امیدوارم موفقیت‌های ما ادامه داشته باشد.


یحیی گل محمدی در نشست خبری پیش از دیدار برابر سپاهان در هفته پایانی لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: دیدار سپاهان و نفت سرنوشت ساز ترین بازی فصل است و سرنوشت ما دست خودمان است. این موضوع را به شاگردانم نیز گفته‌ام.
وی افزود: بازی آسانی در پیش نداریم. سپاهان برای قهرمانی هنوز شانس دارد و سهمیه آسیایی هم هدف این تیم برای پیروزی است اما در مقابل ما هم تیم با انگیزه ای داریم و این انگیزه کار ما را راحت می‌کند.
گل محمدی با بیان اینکه سپاهان در خط هافبک و فوروارد مهره های خوبی دارد گفت: سپاهانی‌ها نشان داده اند که تیمی مدعی هستند اما ما برای بازیکنان خطرناک این تیم برنامه داریم.
سرمربی تیم فوتبال نفت تهران بیان کرد: رسیدن نفت به این جایگاه ناشی از یک کار گروهی بوده است. همه تیم از جمله کادر فنی، مدیریتی و بازیکنان تمام تلاش خود را به صورت مضاعف انجام دادند و نتیجه بگیرند و مهم‌ترین دلیل موفقیت، امیدوار بودن به آینده است؛ این بازیکنان جوان، سرمایه‌های ما هستند و امیدوارم موفقیت‌های ما ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه در بازی فردا ضربات ایستگاهی تعیین کننده هستند تصریح کرد: سپاهان در این بعد کیفیت خوبی دارد و فکر می کنم ما نیز در همین امر بازیکنان خوبی داریم که این موضوع تقابل قدرت دو تیم است.
وی با اشاره به اینکه نفت می‌تواند قطب سوم فوتبال تهران شود، گفت: این مسئله به سیاست‌های مسئولان و نوع نگرش آنها باز می‌گردد و هرچقدر بیشتر برای این تیم هزینه کنند، می‌توانند نتیجه ببینند و این سئوال را باید از مدیران بپرسید زیرا نفت مدیران خوبی دارد و از امکانات خوبی نظیر ورزشگاه برخوردار بوده و می‌توانیم این روند خوب را ادامه داده و حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشیم و امیدوارم پاس تهران بتواند به لیگ برتر بازگردد و از حمایت مردم و مسئولان تهران برخوردار باشد.
سرمربی نفت تهران با اشاره به کیفیت فنی بازی مهدی شریفی در سپاهان گفت: مهاجم سپاهان ثابت کرده که پدیده لیگ است و همه را غافلگیر کرده و با ۸ گل زده تاثیرگذار بوده و قابلیت‌های خود را نشان داده و امیدوارم در لیگ و برای تیم ملی نیز مثمر ثمر باشد؛ پدید آمدن این بازیکنان برای ما نشانه یک لیگ پویا است.
سرمربی تیم نفت تهران خاطرنشان کرد: ۵ تیم امید به قهرمانی دارند و نگاه ما به قهرمانی است و بازیکنان ما این فصل از تمام جان و دلشان مایه گذاشتند و برخی از آنها قراردادی زیر ۲۰ میلیون داشته‌اند و این تیم شایسته قهرمانی است و حتی اگر قهرمان نشد، چیزی از ارزش‌هایش کم نمی‌شود و خوشحالم که امسال توانستم در کنار این تیم باشم.

منبع: باشگاه فرهنگی ورزشی فولاد مبارکه سپاهان

نشانی وبسایت منبع: www.fooladsepahansport.com

اگر کسی را یافتی که در لبخندت غمت را دید، در سکوتت حرف هایت را شنید و در خشمت محبتت را فهمید؛ بدان او بهترین دارایی توست :)

جمعه 22 فروردین 1393  10:51 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها