0

فيگو: دردسري براي بنيتس درست نمي‌كنم

hojat20
hojat20
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 42154

دستيار بنيتس و مشاور عالي موراتي در اينترميلان گفت: قصد ندارم با حضورم براي سرمربي تيم دردسري ايجاد کنم.

بازيکن اسبق بارسلونا، رئال مادريد و اينتر ميلان اين روزها در سمت دستيار بنيتس و مشاور عالي ورزشي موراتي، در اينتر مشغول به کار است. برخي بر اين باورند که لوئيس فيگو با توجه به ناکامي‌هاي رافائل بنيتس، به زودي به عنوان سرمربي اينترميلان انتخاب خواهد شد؛ اما وي اين مسئله را در نشست خبري ابوظبي در مجموعه ورزشي محمدبن‌زايد تکذيب کرد. وي گفت: براي کمک به اينتر آمده‌ام؛ اما نمي‌خواهم جاي کسي را بگيرم. بنيتس استاد من است. تحت هيچ شرايطي دوست ندارم براي او و برنامه‌هاي طولاني مدتش دردسرساز باشم.

فيگو در خصوص جام باشگاه‌هاي جهان گفت: حريف اصلي اينتر، تيم اينترناسيونال برزيل است؛ اما نبايد از حريف مکزيکي خود (پاچوکا) غافل شويم. اين تيم نسبت به سال‌هاي گذشته تغييرات اساسي داشته و متحول شده است.

فيگو در پاسخ به سؤال يک خبرنگار در مورد انتخاب قطر به عنوان ميزبان جام جهاني 2022 گفت: من هم عقيده زيدان را دارم. معتقدم اين يک پيروزي بزرگ براي خاورميانه بود. مشخص است دلخوري شکست‌خوردگان را در پي خواهد داشت؛ اما هرگز به خود اجازه نمي‌دهم که در مورد مسائل سياسي و اتهاماتي که نسبت به فيفا وارد آمده، اظهار نظر کنم.
فيگو زودتر از کاروان اينترميلان راهي ابوظبي شده تا با حفظ سمت، در پست مدير برنامه هاي موراتي در چند برنامه نيمه تبليغاتي شرکت کرده و اوضاع کمپ اينتر را نيز بررسي کند.

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

شنبه 20 آذر 1389  1:10 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها