0

نسخه ی اندروید Mount and Blade نشان می دهد که بازی های PC میتوانند به خوبی بر روی گوشی ها اجرا شوند!

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

نسخه ی اندروید Mount and Blade نشان می دهد که بازی های PC میتوانند به خوبی بر روی گوشی ها اجرا شوند!

 

امروزه دیگر تلفن های همراه تنها برای برقراری ارتباط مورد استفاده قرار نمی گیرند بلکه به تنهایی تبدیل به یک پلتفرم قدرتمند شده اند. عنوان Mount & Blade گواهی بر این مدعاست.
 
 
تا کنون بازی های بسیار زیادی برای گوشی های هوشمند منتشر شده است و در این بین پورت های بزگی از بازی های کنسولی مانند Bastion, Limbo, The Walking Dead و Xcom: Enemy Unkown که تعدادشان بسیار انگشت شمار است. درواقع کمتر شرکتی مانند راکستار در پورت کردن بازی های PS2 بر روی موبایل توانسته موفق ظاهر شود. اما به تازگی نشانه هایی ظاهر شده اند که نشان می دهد این موضوع به زودی دستخوش تغییراتی خواهد شد. امروز Taleworlds Entertainmen  با پورت کردن عنوان Mount & Blade خود به طور کامل برای گوشی های هوشمند, آغاز کننده ی این تغییرات می باشد.
 
قیمت این بازی ۶٫۹۹ دلار خواهد بود و برای کسانی که کنسول  Nvidia’s Shield را خریداری نموده اند در دسترس می باشد. البته برخی تبلت های اندرویدی مانند HP Slate 7 Extreme نیز قادر به اجرای ان هستند. با خرید این نسخه, یک بازی Open-World که در آن شمشیرها, نیزه ها و سپر ها حرف اول را می زنند, دریافت خواهید کرد. علاوه بر این بازی دارای یک بخش مولتی پلیر با ۶۴ نفر بازیباز در آن واحد می باشد که شخص بازیباز می تواند کاراکتر مورد علاقه ی خود را ساخته و آن را به طور کامل سفارشی سازی نماید.
پنج شنبه 22 اسفند 1392  9:00 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها