0

امکان برقراری تماس ازطریق WhatsApp تاپایان سال

 
siryahya
siryahya
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : اسفند 1389 
تعداد پست ها : 158652
محل سکونت : ▂▃▄▅▆▇█Tabriz█▇▆▅▄▃▂

امکان برقراری تماس ازطریق WhatsApp تاپایان سال

براساس اطلاعاتی که توسط این کمپانی منتشر شده است، WhatsApp در نیمه‌ی دوم سال جاری میلادی امکان برقراری تماس‌های صوتی را در نسخه‌های اندروید و iOS در اختیار کاربران قرار خواهد داد. با توجه به اینکه بسیاری از تلفن‌‌های‌همراه نوکیا و بلک‌بری نیز از این اپلیکیشن بهره می‌برند، قابلیت برقراری تماس‌های صوتی نیز پس از مدت کوتاهی برای این اکوسیستم‌ها عرضه خواهد شد.
از جمله‌ی تغییرات دیگر این اپلیکیشن، اعمال بروزرسانی به حساب‌های کاربری است.

برای مشاهده بیشتر به ادامه مطلب مراجعه کنید

  

 
این اپلیکیشن 465 میلیون کاربر ماهانه و 330 میلیون کاربر روزانه دارد. این میزان کاربر 15 میلیون نفر از میران کاربران ماهانه‌ای که فیس‌بوک در زمان تصاحب ابن کمپانی منتشر کرده بود، بیشتر است. این اپلیکیشن که مبتنی بر ارسال پیام‌های متنی از طریق اینترنت است، محبوبیت فراوانی برای خود کسب کرده، اما اضافه شدن قابلیت برقراری تماس‌های صوتی این اپلیکیشن را بیش از پیش محبوب خواهد کرد.
 یکی از دلایل محبوبیت این سرویس دریافت هزینه‌ی پایین در قبال ارائه‌ی خدمات پیامکی است که با تعمیم این موضوع به تماس‌های صوتی نیز شاهد استقبال از آن خواهیم بود. همچنین براساس اطلاعاتی که ارائه شده است، این کمپانی در حال بهبود و بهینه‌سازی میزان داده‌ای است که در مکالمات صوتی رد و بدل می‌شود، از این رو این سرویس بیش از پیش مقرون به صرفه خواهد بود.

به‌گزارش گاردین شاید در ابتدای عرضه‌ی این سرویس شاهد رایگان بودن آن برای مدت محدودی باشیم و در ادامه هزنیه‌ی اندکی برای اشتراک یک ساله‌ی آن دریافت شود. سرویس پیامک نیز به همین ترتیب بوده و هست. یعنی ابتدا به رایگان می‌توانید از آن استفاده کنید و سپس با اعمال تعرفه‌هایی برای اشتراک یک ساله مبلغ 0.99 سنت دریافت می‌گردد.
زومیت
 

 

ترکی زبان قربون صدقه رفتنه داریم که: گوزلرین گیله‌سین قاداسین آلیم که یعنی درد و بلای مردمک چشات به جونم …!.

پنج شنبه 22 اسفند 1392  7:19 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها