0

شهرداري اروميه روي سکوي سوم ايستاد

 
gozarmovaghat1372
gozarmovaghat1372
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 1046
محل سکونت : مازندران

شهرداري اروميه روي سکوي سوم ايستاد

تيم واليبال شهرداري اروميه به مقام سوم ليگ برتر واليبال رسيد.


ديدار رده بندي ليگ برتر واليبال از ساعت 11 امروز (پنجشنبه) در سالن 12 هزار نفري آزادي آغاز شد. تيم‌هاي شهرداري اروميه و ميزان مشهد با شکست در مرحله نيمه نهايي مقابل کاله آمل و متين ورامين، ‌برگزار کننده اين جدال براي کسب مقام سومي ليگ برتر واليبال بودند.

به نقل از تسنيم، بازي در زمان غير متعارفي نسبت به تمام ديدارهاي ليگ انجام شد که همين موضوع استقبال کم تماشاگران، مسوولان و کمي سردرگمي بازيکنان را به دنبال داشت.

نکته قابل ذکر در شروع بازي اين بود که شهرداري اروميه بعد از فصل ناموفق و پر حرف و حديثي که پشت سرگذاشته بود براي جبران مافات و حفظ آبروي خود به ميدان آمده و مشخص بود به چيزي جز پيروزي فکر نمي‌کردند. ثبت نتيجه 25 بر 22 و 25 بر 23 در ست‌هاي اول و دوم بازي رده بندي به سود شاگردان يدا... کارگرپيشه مويد همين موضوع بود.

در اين ديدار حساس، هر دو تيم بازيکنان باارزش و تاثيرگذار خود را در اختيار نداشتند. علي مباشري و رحمان داودي براي ميزان و توني کواچويچ براي اروميه از ميان تماشاگران،‌ ديدار تيم‌هاي خود را تماشا مي‌کردند. بازي در ست سوم،‌ تا امتياز 22 پاياپاي پيش مي‌رفت تا اينکه اسپک قدرتمند پوريا فياضي از منطقه 4 امتياز 25 را به سود اروميه رقم زد در حالي که ميزان همچنان در پوئن 22 متوقف شده بود. بدين ترتيب شهرداري اروميه به عنوان سوم دست يافت.

شادي نه چندان گرم بازيکنان تيم شهرداري اروميه در سالن سرد آزادي با پخش موسيقي آذري در سالن تکميل شد.

 

پنج شنبه 22 اسفند 1392  12:57 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها