0

دستگيري عوامل داعش در ورودي كربلا

 
5572528
5572528
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 411
محل سکونت : قم

دستگيري عوامل داعش در ورودي كربلا

به نقل از پايگاه سومريه نيوز، منابع امنيتي استان كربلا عراق اعلام كردند كه سه شنبه ۲۰ اسفند، هفت تن از عوامل گروه تروريستي داعش را در يكي از ورودي‌هاي كربلا در جنوب بغداد دستگير كردند.

منابع امنيتي افزودند: عوامل داعش را در مقر بازرسي ۵۴ در شمال كربلا شناسايي و دستگير و به مراكز امنيتي جهت تحقيق و بررسي منتقل كردند.

مشاهدات خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به كربلاي معلا حاكي از تنفر عمومي اعم از شيعه و اهل سنت عراق نسبت به اين گروه تروريستي است.

در جاي جاي عراق، شعارهاي مختلفي در محكوميت اين گروه تروريستي نصب شده و بر روي اين شعارها تاكيد شده است كه مردم و ارتش عراق دست در دست هم و با همكاري يكديگر، در برابر اين گروه تروريستي ايستاده و اجازه نخواهند داد كه بيگانگان، عراق را موطن خود قرار دهند.

اخرين تحرك تروريستي داعش در كربلا مربوط به ايام اربعين است كه قصد داشتند عمليات تروريستي و انفجاري در بلوار طويريج كربلا داشته باشند كه اين عمليات قبل از اجرا، شناسايي و خنثي شد.

خاطر نشان مي‌شود با شكل گيري بحران سوريه و اعزام نيروهاي تروريستي از مناطق مختلف جهان به اين كشور كه با حمايت كامل استعمارگران انجام گرفته است، قدرت‌هاي استكباري به دنبال تكرار اين توطئه در عراق هستند اما با هوشياري مردم و قاطعيت دولت عراق، اين توطئه ناكام مانده است.

چهارشنبه 21 اسفند 1392  7:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها