0

وضوح تصویر عنوان Titanfall با بهینه‌ساز جدید بهبود خواهد یافت

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

وضوح تصویر عنوان Titanfall با بهینه‌ساز جدید بهبود خواهد یافت

 

 
در چند ماه اخیر این امر که وضوح تصویر بازی‌ها با ارائه‌ و به‌روز‌رسانیِ بهینه‌سازی جدید بهبود یابد امر جدیدی نمی‌باشد اما این خبر می‌تواند مهمترین در این موارد باشد. عنوان Titanfall با وضوح تصویر ۷۹۲p راه‌اندازی شده است اما شرکت سازنده‌ی آن یعنی Respawn Entertainment در حال بررسیِ راه‌هایی برای ارائه‌ی آن در وضوح تصویر بالاتری می‌باشد.
 
در مصاحبه‌ی اخیری که مهندس ارشد Respawn Entertainment آقای Richard Baker با سایت Eurogamer داشته است، ایشان نیز وضوح تصویر این بازی را تائید نموده‌اند. هدف این تیم رسیدن به وضوح تصویر ۹۰۰p با anti-aliasing و ۱۰۸۰p بدون anti-aliasing می‌باشد.
 
آقای Baker چنین بیان نموده‌اند که:
 
به احتمال زیاد وضوح تصویر پس از ارائه‌ی این بهینه‌ساز افزایش خواهد یافت
 
البته لازم به ذکر است که عنوان Titanfall به طور قطع بر روی ۶۰ فریم بر ثانیه قفل شده نمی‌باشد، هر‌چند که پس از بهینه‌ساری‌های نسخه‌ی بتا عملکرد آن بهبود یافته است.
 
در ادامه افزودند:
 
این بهینه‌سازی به‌طور متوسط همان کار بتا را تکرار خواهد نمود
 
این بهینه‌سازی که بعد از نسخه‌ی بتا ارائه می‌شود برای افزایش و بهبود فرم‌ریت بازی انجام می‌شود. این بهینه‌ساز تنها به طور اختصاصی برای کنسول Xbox One نخواهد بود.
 
پیش از این عناوین Call of Duty: Ghosts و Assassin’s Creed IV نیز برای کنسول Play Station 4 بهینه‌سازهایی برای رسیدن به وضوح تصویر ۱۰۸۰p دریافت نموده بودند.
چهارشنبه 21 اسفند 1392  9:13 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها