0

ولوو، بنز و فراری با طعم اپل + عکس

 
parsa92
parsa92
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آذر 1392 
تعداد پست ها : 805
محل سکونت : مازندران

ولوو، بنز و فراری با طعم اپل + عکس

اپل به تازگی از تصمیم این شرکت برای نصب نرم افزارها و تجهیزات تولیدی خود بر روی خودروها خبر داد و مرحله اول این تجهیزات برروی خودروهای تولیدی سه شرکت خودروسازی نصب خواهند شد.

فارس: اپل به تازگی از تصمیم این شرکت برای نصب نرم افزارها و تجهیزات تولیدی خود بر روی خودروها خبر داد و مرحله اول این تجهیزات برروی خودروهای تولیدی سه شرکت خودروسازی نصب خواهند شد.

به گزارش یاهو، شرکت اپل روز گذشته اعلام کرد که نرم افزارکارپلی (Carplay) را با هدف نصب بر روی خودروهای گوناگون طراحی کرده است و قرار است در مرحله اول این نرم افزار و تجهیزات مربوط به آن را بر روی خودروهای تولیدی سه شرکت بنز، فراری و ولوو نصب کند.

نرم افزار کارپلی قابلیت اتصال به گوشی های Iphone 5، Iphone 5c، و Iphone 5s را از طریق یک کابل خواهد داشت که این کابل هم گوشی را شارژ می کند و هم به کارپلی این امکان را می دهد تا از برخی نرم افزارهای موجود در گوشی استفاده کرده و همچنین تماسهای را بدون نیاز به استفاده از گوشی از طریق این نرم افزار برقرار کند.

 

 
نرم افزار کارپلی همچنین به نرم افزار Siri نیز مجهز خواهد بود و در صورت فعال سازی آن از طریق فشار دکمه مخصوص آن بر روی فرمان خودرو، می توان بدون نیاز به استفاده از دست و تنها با صدا اقدام به برقراری تماس و یا ارسال پیام کرد.

اپل در نمایشگاه خودروی ژنو همچنین اعلام کرد که در مراحل بعدی نصب این نرم افزارها و تجهیزات، آنها را برای استفاده در خودروهای دیگر شرکت ها نظیر بی ام و، فورد، جنرال موتورز، هوندا، هیوندای، جگوار لندرور، کیا، میتسوبیشی، نیسان، پژوسیتروئن، سوبارو، سوزوکی و تویوتا نیز عرضه خواهد کرد.

در این نرم افزار می توان از برخی نرم افزارهای تولیدی اپل نیز استفاده کرد. این نرم افزارها شامل نقشه ها، پخش موسیقی و برخی دیگر از نرم افزار های مرتبط خواهند بود.

 

سه شنبه 20 اسفند 1392  10:55 PM
تشکرات از این پست
mohamad_mohamad_mohammad
mohamad_mohamad_mohammad
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : اسفند 1392 
تعداد پست ها : 442
محل سکونت : تهران

پاسخ به:ولوو، بنز و فراری با طعم اپل + عکس

پراید باطعم اپل چه طوره 

خلیج فارس

چهارشنبه 21 اسفند 1392  9:02 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها