0

طرح انتقال آب از خلیج فارس

 
lenditara1
lenditara1
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1391 
تعداد پست ها : 9088
محل سکونت : همین دورو ورا

طرح انتقال آب از خلیج فارس

طرح انتقال آب از خلیج فارس

 

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آبفای کشور با اعلام اینکه هم اکنون ۱۶۰۰ میلیاردتومان طرح تایید شده آب و فاضلاب روی میز است گفت: مطالعات طرح انتقال آب از دریای عمان و خلیج فارس در سال جاری پایدار شد.
به گزارش مهر، علی اصغر قانع با بیان اینکه در حال حاضر با پشتوانه نمایندگان مجلس ۱۰۰ میلیارد تومان پروژه در بخش آب و فاضلاب در کشور در حال انجام است گفت: اکنون بیش از یکهزار و ۶۰۰ میلیارد تومان طرح تایید شده آب و فاضلاب روی میز است.

معاون نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه ایرانیان ساکن در حاشیه خلیج فارس مایل به سرمایه گذاری در طرح های آب و فاضلاب هستند اظهارداشت: به دلیل محدودیت منابع مالی، ما نمی توانیم طرح های جدید را آغاز کنیم.

وی با بیان اینکه باید مباحث مربوط به تاخیر در اجرای طرح ها و کیفیت محصول در طرح های آب و فاضلاب دیده شود افزود: قراردادها باید دائم به روز شود. قانع گفت: اکنون ۱۳ قراداد بیع متقابل در استفاده از پساب برای معادن وجود دارد.

قانع ادامه داد: مطالعات طرح انتقال آب دریای عمان و خلیج فارس به فلات مرکزی در سال ۹۲ پایدار شد و عملیات مطالعات تکمیلی آن در حال انجام است. وی افزود: این طرح در افق ۵۰ ساله، ۴۸ میلیون جمعیت شهری و روستایی را زیرپوشش قرار می دهد

 

سه شنبه 20 اسفند 1392  9:20 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها