0

دیدار اشتون با فعال فتنه پیش بینی رهبر انقلاب را به واقعیت تبدیل کرد/ اشتون نگران حقوق بشر در فلسطین

 
gozarmovaghat1372
gozarmovaghat1372
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1391 
تعداد پست ها : 1046
محل سکونت : مازندران

دیدار اشتون با فعال فتنه پیش بینی رهبر انقلاب را به واقعیت تبدیل کرد/ اشتون نگران حقوق بشر در فلسطین

 

سید هادی حسینی جهادگر نمونه دانشجویی در سال 91 در مود سفر اخیر کاترین اشتون به کشورمان به خبرنگار بلاغ گفت:در مذاکرات هسته ای ایران تمامی بند هایی که در توافق نامه بود را به موقع انجام داد اما در مقابل طرف غربی کم کاری های فاحشی به خرج داد و با توجه به این نکته در طول مذاکرات مقرر شد گفتگو در مورد موارد هسته ای باشد ،بحث گزینه های روی میز مجددا مطرح شد و گستاخی هایی که علیه ملت ایران صورت می گرفت دوباره انجام پذیرفت و این همان دلیلی بود که رهبری بارها و بارها اعلام کردند که به مذاکرات خوشبین نیستند ،چون طرف مقابل ما طرف قابل اعتمادی نیست.

وی در ادامه با اشاره به ادعای حقوق بشر خانم اشتون در سفر به ایران گفت: خانم اشتون در جایگاهی قرار ندارد که بعنوان یک مسئول بخواهد حقوق بشر در ایران را بررسی کند .

اولا حقوق بشر در ایران نسبت به کشور های دیگر شرایط بهتری دارد نکته ی دوم این است که خانم اشتون باید نگران حقوق بشر در اوکراین باشد که مسبب جنگ های خیابانی در اوکراین اتحادیه ی اروپا و امریکا است ، باید نگران حقوق بشر در فلسطین باشد که بیش از شصت سال با حمایت های بی چون چرای خود از رژیم غاصب اسرائیل سبب کشتار و قتل عام و نسل کشی در فلسطین شدند.

این فعال اجتماعی با اشاره به دیدار های خانم اشتون با محکومین فتنه گفت:دیدار کاترین اشتون با محکومین فتنه 88 به این دلیل است که غرب شکست خود در فتنه 88 را پذیرفته و به دنبال احیای آن است زیرا در فتنه بزرگ 88 دشمن با برنامه ریزی منسجم به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی بود که بنا به فرمایش رهبری ابعاد آنها سالها به طول می انجامد تا مشخص گردد.

حسینی با اشاره به آیه ی یدالله فوق ایدیهم گفت:یقینا این دیدار ها و گفت و گو ها به دور از چشمان دستگاه دپلماسی ما نیست و سوالی که به ذهن می آید این است که آیا دیپلماسی لبخند همچنان کارساز است ؟!

این جهادگر نمونه کشوری تاکید کرد:از نگاه دلسوزان انقلاب این میدانها برای دشمن میدانی است تا خباثت و گستاخی خود علیه ملت ایران را به رخ بکشد منتها خواست جامعه دانشجویی و ملت ما از ریس جمهور این است که تحت هر شرایطی به فکر حفظ اقتدار و استقلال کشور در عین درایت و دیپلماسی باشند و درست نیست که ما نان خود را به هر قیمتی بخریم.

سه شنبه 20 اسفند 1392  1:18 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها