0

«ادریس البا» صدای ترسناک شیر خان شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

«ادریس البا» صدای ترسناک شیر خان شد

 

«ادریس البا» صدای ترسناک شیر خان شد
 
ادریس البا بازیگر فیلم ماندلا در اکشن زنده کتاب جنگل استودیو دیزنی صداپیشگی می کند.
 
ادریس که از صدایی کاملا خشک و بم برخوردار است در این فیلم لایو اکشن در نقش ببری به نام شیرخان صداپیشگی خواهد کرد. البا اخیرا در فیلمهای ماندلا: مسیر طولانی آزادی و ثور2 بازی کرده است و به زودی در این نقش ظاهر می شود.
 
«كتاب جنگل» عنوان داستان كوتاهي به قلم «روديارد كيپ لينگ» است كه در هندوستان رخ مي دهد و براي اولين بار در سال 1894 منتشر شد. استوديوي ديزني در سال 1967 انيميشني برگرفته از اين كتاب ساخت . هر چند والت ديزني در زمان توليد اين انيميشن در گذشت ولي فيلم به خوبي ساخته شد. «كتاب جنگل»‌ داستان پسربچه اي به نام «موگ لي» است كه در جنگل و توسط گرگها بزرگ مي شود و پرورش مي يابد. يك خرس و يك پلنگ نيز دوستان او هستند. فیلمنامه جدید این پروژه به قلم جاستین مارکس تنظیم  می شود.
 
در حالی که تصور می شد ران هاوارد سکان کارگردانی این فیلم را به دست بگیرد، جان فاوریو کارگردان مردآهنی به عنوان کارگردان این فیلم معرفی شد.جان فاوریو کارگردان این فیلم اخیرا فیلم قلمرو جادویی را برای استودیو دیزنی در دیزنی لند کالیفرنیا مقابل دوربین برده است. کتاب جنگل در مرحله پیش تولید قرار دارد.
 
گذشته از كتاب جنگل، انيميشن هاي «زيباي خفته» ، «سيندرلا» و «آليس در سرزمين عجايب»‌ از ديگر آثار كلاسيك ديزني است كه قرار است بار ديگر ساخته شوند.
شنبه 17 اسفند 1392  7:41 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها