0

inFAMOUS: Second Son حدود ۱۰ الی ۱۲ ساعت زمان خواهد برد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

inFAMOUS: Second Son حدود ۱۰ الی ۱۲ ساعت زمان خواهد برد

 

شاید inFAMOUS: Second Son یکی از برترین بازی های نسل هشتم تا کنون باشد. اما سوالی که بسیاری از طرفداران می پرسند این است که چند ساعت می توانند با آن مشغول شوند؟ مخصوصا با در نظر گرفتن این موضوع که Second Son حاوی بخش مولتی پلیر نیست. Chris Zimmerman یکی از مؤسسین Sucker Punch Productions امروز به این سوال پاسخ داد. با ما همراه باشید.
 
 
آقای Zimmerman امروز طی یک پخش زنده، توضیح داد که عنوان inFamous: Second Son حدود ۱۰ الی ۱۲ ساعت بازیبازان را تنها با بخش داستان اصلی مشغول خواهد کرد. همچنین تعداد زیادی ماموریت های جانبی نیز در نقشه وجود خواهند داشت که می توانند ساعت ها خریداران را سرگرم نمایند. البته این مدت نسبت به اینکه چقدر سریع بازی می کنید متغیر خواهد بود. همچنین اگر شما به صورت Evil به بازی بپردازید با در نظر گرفتن اینکه در این نقش همه چیز را نابود می کنید و دست به کشتار همگان می زنید، ممکن است مدت بازی کم تر شود. همچنین شما می توانید بازی را دو بار، یک بار در نقش خوب و یک بار در نقش بد به اتمام رسانید و مدت بازی را با این عمل به دو برابر برسانید.
 
همچنین متوجه شدیم که Sucker Punch نیرویی با نام “استیل” را بنا به دلایلی از بازی حذف کرده است.
 
در آخرین سخن آقای Zimmerman در این برنامه، اطلاعاتی درباره ی یکی از جالب ترین قابلیت های بازی یعنی تخریب محیط داد؛ در inFAMOUS: Second Son نه تنها قسمت های زرد و سیاه تخریب پذیرند بلکه فرا تخریب پذیرند! بدین معنی که اگر شما مکانی را نابود سازید، آن مکان تا پایان داستان به همان شکل باقی خواهد ماند و تاثیر زیادی بر روی داستان و گیمپلی و همچنین نظارت سازمان DUP بر آن منطقه خواهد داشت.
شنبه 17 اسفند 1392  7:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها