0

مربی تیم والیبال میزان: داور زیر فشار بازیکنان متین بود!

 
lindhfvhidld
lindhfvhidld
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : فروردین 1391 
تعداد پست ها : 3872
محل سکونت : بوشهر

مربی تیم والیبال میزان: داور زیر فشار بازیکنان متین بود!

مربی تیم والیبال میزان خراسان با انتقاد از جریان بازی با متین ورامین در نیمه نهایی لیگ والیبال گفت: داور بازی زیر فشار بازیکنان متین ورامین رأی خود را عوض کرد!

 

رضا مومنی مقدم در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: نمی‌خواهم خیلی به حاشیه‌ها بپردازم. زیرا هر دو تیم در یک هتل هستیم و نمی‌خواهم قبل از بازی دوم تنش‌ها بیشتر شود. ما روز خیلی خوبی داشتیم. تلاش زیادی کردیم که دور از نتیجه والیبال زیبایی را بازی کنیم. بازی از نظر فنی سطح بسیار بالایی داشت اما از نظر داوری خیلی مطلوب نبود. این مسابقه می‌توانست بسیار بهتر برگزار شود. همه شاهد بودند و هیچ شکی نیست که بازی مال ما بود و میزان باید پیروز می‌شد.

 

وی افزود: وقتی تیم میزان 13 بر 10 جلو افتاده و به داور پایین علامت می‌دهند و زیر بار فشار سه بازیکن متین که نمی‌خواهم نام آن‌ها را ببرم رای خود را عوض می‌کند، خب معلوم است که کار تمام می شود. فقط می‌توانم بگویم که بازیکنان ما خیلی خوب بازی کردند.

 

مربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: به هر حال حضور چندین ملی پوش در یک تیم روی مدیریت بازی تاثیر می‌گذارد. داور تحت تاثیر اعتراض‌های مکرر بازیکنان متین بود. بازیکنان متین ورامین حتی چند بار از زیر تور رد شدند. داور اصلا نتوانست بازی را مدیریت کند. برعکس به بازیکن و مربی تیم ما کارت داد. من هیچ گاه درباره داوری حرفی نمی‌زنم اما به نظرم شرایط مسابقه و داوری اصلا خوب نبود.

 

مومنی مقدم در ادامه گفت: از سوی سرپرست تیم نامه اعتراضی به کمیته انضباطی فرستاد. فیلم بسیاری از صحنه‌ها موجود است. اگر بخواهیم روی کاغذ حساب کنیم، متین ورامین باید پیروز می‌شد. شاید خیلی‌ها با این ذهنیت به میدان آمدند. اما ما در زمین بهتر کار کردیم. مستحق باخت نبودیم. طبیعی است که تیمی که بهتر بازی می‌کند برنده شود. اما در جریان مسابقه نتوانستیم حق خود را بگیریم. حالا نمی‌خواهم قبل از بازی دوم زیاد به حواشی بپردازم. بعد از این مسابقه می‌توان راحت‌تر حرف زد.

 

انتهای پیام

شنبه 17 اسفند 1392  6:46 PM
تشکرات از این پست
sayyed13737373
دسترسی سریع به انجمن ها