0

واکنش افتخاری به افشاگری شمسایی

 
anghelab57
anghelab57
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مرداد 1392 
تعداد پست ها : 115
محل سکونت : مازندران

واکنش افتخاری به افشاگری شمسایی

واکنش افتخاری به افشاگری شمسایی

رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال می‌گوید وحید شمسایی درباره تماس‌هایی که به او در هفته‌های پایانی لیگ می‌شود اغراق می‌کند و قصد دارد با این صحبت‌ها از این مسائل پیشگیری کند.
سید رضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در خصوص افشاگری‌های وحید شمسایی درباره تماس‌هایی که به او در هفته‌های پایانی لیگ می‌شود، اظهار کرد: شمسایی کار خوبی کرده است. ما با کسی تعارف نداریم. اگر بو ببریم و حس کنیم کسی تخلف می‌کند، قطعا با او برخورد می‌کنیم. با هیچ کس شوخی نداریم. تیم‌ها این همه زحمت کشیده‌اند و درست نیست یک یا چند نفر این همه زحمت را هدر بدهند.

وی با بیان اینکه کمیته فوتسال هم نظارت دقیقی روی مسابقات لیگ دارد، تاکید کرد: بعید می‌دانم کسی با شمسایی تماس گرفته و به او پیشنهاد داده باشد. دبیری این هفته و هفته بعد با حفاری و تاسیسات دریایی بازی دارد که این دو تیم اهل این صحبت‌ها نیستند. معمولا افرادی مثل شمسایی برای پیشگیری از این اتفاقات در فوتسال، بحث آنرا مطرح می‌کنند.

رئیس کمیته فوتسال ادامه داد: شمسایی با این صحبت‌هایش قصد دارد هشدار بدهد. ما هم در کمیته فوتسال به تمام تیم‌ها در پشت پرده هشدار می‌دهیم و حتی برای دو مسابقه آخر، ناظر ویژه به مسابقات می‌فرستیم. اگر احساس کنیم هر تیمی حق تیم دیگر را ضایع کند به شدت با آن برخورد خواهیم کرد. با این حساب جای نگرانی نیست!

افتخاری در خصوص اینکه شمسایی چند مکالمه را هم ضبط کرده است، گفت: به نظرم شمسایی بلوف می‌زند و اغراق می‌کند. اگر او مدرک و فایل صوتی دارد منتشر کند. منتشر کردن این فایل خودش یک نوع پیشگیری است ولی همانطور که گفتم بعید می‌دانم چنین چیزی باشد!
 
منبع: مهر
شنبه 17 اسفند 1392  2:06 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها