0

مورينيو:انگليس مي‌تواندقهرمان جام جهاني شود

 
lindhfvhidld
lindhfvhidld
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : فروردین 1391 
تعداد پست ها : 3872
محل سکونت : بوشهر

مورينيو:انگليس مي‌تواندقهرمان جام جهاني شود

مورينيو:انگليس مي‌تواندقهرمان جام جهاني شود


سرمربي چلسي تاکيد کرد دليلي نمي‌بيند که انگليس نتواند به عنوان قهرماني جام جهاني برسد.


 

تيم ملي فوتبال انگليس شب گذشته (چهارشنبه) در ديداري دوستانه در ورزشگاه ومبلي لندن با نتيجه يک بر صفر بر دانمارک پيروز شد اما ژوره مورينيو معتقد است شاگردان روي هاجسون توانايي قهرماني در رقابت‌هاي جام جهاني را دارند.

به نقل از تسنيم، سرمربي پيشين رئال‌مادريد که خود در سال 2007 کانديداي جدي سرمربيگري تيم ملي انگليس بود در اين باره اظهار داشت: همه مي‌گويند نه، نه، نه، نه، نه انگليس نمي‌تواند به قهرماني جام جهاني برسد ولي من هميشه مي‌گويم چرا که نه؟ چون من اصلا اين موضوع را درک نمي‌کنم که چرا انگليس نمي‌تواند به قهرماني در اين رقابت‌ها برسد. وقتي به بازيکنان و تيم‌هايي که در آنها بازي مي‌کنند نگاه مي‌کنم درک نمي‌کنم که چرا نبايد آنها روزي به قهرماني در اين تورنمنت معتبر برسند.

وي افزود: بازيکنان انگليسي مي‌دانند که بايد چگونه براي تيم‌هاي بزرگ بازي کنند. آنها در ليگ قهرمانان اروپا بازي مي‌کنند که شايد بتوان گفت سخت‌ترين رقابت فوتبالي جهان است پس دليلي نمي‌بينم که آنها نتوانند جام جهاني را فتح کنند. به طور حتم آنها يک روز موفق به انجام اين کار مي‌شوند.

انگليس در گروه D با تيم‌هاي اروگوئه، ايتاليا و کاستاريکا همگروه است و موقعيت سختي براي صعود از اين مرحله در انتظار سه‌شير است.

سرمربي پرتغالي آبي‌پوشان لندني در پايان خاطرنشان کرد: فکر نمي‌کنم ايتاليا و اروگوئه کار آساني مقابل انگليس داشته باشند. اولين شکست در اين گروه هر تيمي را به دردسر خواهد انداخت.

 

پنج شنبه 15 اسفند 1392  5:44 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها