0

جوش شیرین خانه تکانی!

 
yasbagheri
yasbagheri
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : آذر 1390 
تعداد پست ها : 6297
محل سکونت : تهران

جوش شیرین خانه تکانی!

جوش شیرین خانه تکانی!

در خانه تکانی‌ها، جوش شیرین را فراموش نکنید

جوش شیرین، ترکیب شیمیایی است که علاوه بر استفاده در موارد شیرینی‌پزی مانند عمل کردن به عنوان خمیرمایه و نیز نرم کردن و پف دادن به کیک‌ها، دارای خواص بسیار دیگری نیز می باشد که می‌توان به کاربرد آن در خانه تکانی اشاره کرد.
 

بسیاری از ایرانی‌ها این روزها مشغول تمیز کردن خانه‌اند و از هر راهی برای تمیز کردن خانه به بهترین نحوه استفاده می‌کنند. در این مدت لازم است با بهترین شوینده‌هایی که مطمئنا در خانه دارید آشنا شوید، که در اینجا به معرفی جوش‌شیرین در خانه تکانی می‌پردازیم:

** جوش شیرین، به عنوان پاک کننده انواع سطوح، البته به جز سطوح چوبی کاربرد فراوانی دارد. سرامیک و کاشی‌های مختلف، از جمله مهم‌ترین مواردی هستند که می‌توانید با این ترکیب تمیز کنید.

** بهتر است برای شستن سرویس بهداشتی و یا ظرف‌شویی و سرویس حمام، از خمیر جوش‌شیرین استفاده شود که از مخلوط جوش شیرین با آب به دست می‌آید.

** از جوش شیرین برای شست‌وشوی داخل و یا بدنه‌ی کتری نیز استفاده می‌شود و باعث براق شدن آن‌ها می‌شود. مقداری جوش شیرین را درون کتری بریزید و بگذارید تا آب بجوشد. سپس آن را بشویید و رسوب‌ها را از بین ببرید.

بهتر است برای شستن سرویس بهداشتی و یا ظرف‌شویی و سرویس حمام، از خمیر جوش‌شیرین استفاده شود که از مخلوط جوش شیرین با آب به دست می‌آید.

 

** محلول‌های جوش شیرین، کاربردهای بسیار زیادی در خانه دارند که از جمله می‌توان به محلول جوش شیرین و پودر لباس‌شویی، و همچنین جوش شیرین و سرکه که جزو پر کاربردترین‌ها هستند، نام برد. این محلول می‌تواند تمامی لکه‌های موجود در خانه را از بین ببرد. البته دقت داشته باشید آن را روی سطوح چوبی و پارچه‌ای نکشید.

** از جوش شیرین در پاک کردن روزانه‌ی گاز، ماشین ظرف‌شویی و ماشین لباس‌شویی استفاده می‌شود. مقداری پودر جوش شیرین را روی یک پارچه بکشید و گاز را تمیز کنید تا براق شود.

** جوش شیرین برای جلا بخشیدن وسایلی از جنس نقره نیز بسیار مفید است و لکه‌های روی آن‌ها را نیز از بین می‌برد. البته دقت داشته باشید که خیلی زیاد از آن استفاده نکنید.

چهارشنبه 14 اسفند 1392  10:45 AM
تشکرات از این پست
fateme74
fateme74
fateme74
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : تیر 1392 
تعداد پست ها : 3243
محل سکونت : خراسان جنوبی

پاسخ به:جوش شیرین خانه تکانی!

خیلی خوب بود ممنون

پنج شنبه 15 اسفند 1392  9:09 AM
تشکرات از این پست
yasbagheri
دسترسی سریع به انجمن ها