0

تصاویر / غبار «جنگ تحمیلی غرب و اعراب» بر چهره کودکان سوری

 
karkas074
karkas074
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : مهر 1392 
تعداد پست ها : 2109
محل سکونت : Qom

تصاویر / غبار «جنگ تحمیلی غرب و اعراب» بر چهره کودکان سوری

(بسم الله الرحمن الرحیم)

ملت سوریه به ویژه کودکان و زنان به عنوان آسیب‌پذیرترین قشر جامعه بار جنگی را به دوش می‌کشند که غرب با پول نفت برخی خاندان‌های پادشاهی عربی از بیرون به سوریه تحمیل کرده ‌است.

 

برخی از کشورهای منطقه با حمایت مالی از گروه‌های تندرو و وارد کردن آنها به بحران داخلی سوریه باعث شدند بدترین جنایت‌ها در حق ملت سوریه به ویژه کودکان و زنان اتفاق بیفتد.

در گزارشی که سازمان ملل در مورد وضعیت کودکان در سوریه منتشر کرده بود آمده است که افراد مسلح از کودکان در جنگ علیه نظام این کشور سوء استفاده می‌کنند و از تاکتیک‌های تروریستی در مناطق مسکونی استفاده می‌کنند.

همچنین گروه‌های تروریستی در بسیاری از موارد از مردم بی دفاع به عنوان سپر انسانی استفاده می‌کنند.

کشتارهای دسته جمعی که گروه‌های مسلح آن را در مناطق اشغال شده انجام داده‌اند برگ دیگری از هزاران جنایتی است که در حق ملت سوریه انجام داده‌اند.

جنگ ویرانگری که از 3 سال پیش از بیرون به سوریه تحمیل شده است باعث شد تا تعداد زیادی از مدارس ویران شوند و بسباری از کودکان به دلیل آوارگی از شرایط تحصیل و کمک‌های انسانی محروم شوند.

همچنین گزارش‌های زیادی از تجاوزهای جنسی گروه‌های تروریستی به کودکان سوری منتشر شده است.

«اعدام دلخراش دختر نوجوان سوری» به خاطر این که در فیسبوک عضو بوده است یک نمونه  از صدها جنایتی است که این گروه‌های تروریستی در حق کودکان سوری مرتکب شده‌اند.

 

 

 

اللهم عجل لولیک الفرج

دوشنبه 12 اسفند 1392  11:49 AM
تشکرات از این پست
papeli
دسترسی سریع به انجمن ها