0

حزب الله آماده نبرد با اسرائیل است

 
pebdeniofpersia
pebdeniofpersia
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 2564
محل سکونت : اصفهان

حزب الله آماده نبرد با اسرائیل استحزب الله آماده نبرد با اسرائیل است

معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به خطر رژیم صهیونیستی برای لبنان این کشور بر اهمیت مقاومت تاکید کرد.


به گزارش شاخص،مهر به نقل از پایگاه الیوم السابع، شیخ نعیم قاسم تاکید کرد: حزب الله هم اکنون در معرض خطرناکترین طرح جهانی قرار گرفته است.در حال حاضر مقابله با اسرائیل مبارزه عادی نیست، بلکه مقابله با طرح های فرهنگی، اجتماعی و سیاسی است.اسرائیل به خوبی می داند که اگر حماقتی مرتکب شود چه تاوانی خواهد پرداخت.

معاون دبیر کل حزب الله لبنان بیان کرد: اسرائیل از هر فرصتی برای دشمنی ضد فلسطین استفاده می کند و به دنبال سیطره بر تمام منطقه است.

وی افزود: جای شگفتی است که برخی دشمنی اسرائیل،خطر آن ضد لبنان و حمله جنگنده های آن به منطقه ای در مرزهای لبنان و سوریه را چالش نمی دانند.برخی اشغال مزارع شبعا،تپه های کفرشوبا و نقض پیاپی حریم هوایی و زمینی لبنان از سوی اسرائیل را کم اهمیت می دانند.حزب الله بر رویارویی با دشمن اصرار دارد ما هرگز همزیستی با آن را نمی پذیریم ما خواستار آزاد سازی کامل اراضی و دستیابی به استقلال به دور از هر قیمی هستیم.این حق ما و نسل های ما است که آینده ای آزاد داشته باشند.

نعیم قاسم اعلام کرد: ما در حال رویارویی با اسرائیل هستیم و همواره آماده خواهیم بود.اگر آمادگی مقاومت نبود جنگ 33 روزه بارها تکرار می شد،اگر پیروزی در جنگ سال 2006 و پیروزهای متوالی سال 2000 نبود لبنانی وجود نداشت.لبنان مدیون مقاومت و نقش بازدارنده آن ضد اسرائیل است.بدون مقاومت لبنان ارزشی ندارد و بدون آن لبنان وجود ندارد، زیرا آنها لبنان را تضعیف به طرح های خود از طریق آن به اجرا در می آورند اما با وجود مقاومت اقدامات آنها راه به جایی نمی برد.

وی افزود: ما روند تشکیل دولت را آسان کردیم و نرمش خود را به نفع کشور ثابت کردیم و درباره فرمول 8-8-8 کوتاه آمدیم.طرف دیگر نیز امتیازاتی دارد و دولت تشکیل شد، اما همه اینها با حفظ اصول اساسی بود.نیازی به مجادله گروه های سیاسی با یکدیگر نیست و ما به یکدیگر احترام گذاریم به ویژه که اگر موضوع به آینده کشور و مقاومت مربوط باشد. ما در این کشور شریک هستیم و کسی نمی تواند کشور را به تنهایی به سمت و سویی که خود می خواهد سوق دهد.

نعیم قاسم با اشاره به بیانیه وزارتی، آن را آینه تمام نمای دولت است و خط مشی دولت را مشخص می کند و بیانیه واقعی و صادقانه با حضور مقاومت معنا پیدا می کند.بند مقاومت در بیانیه وزارتی نقطه قوت لبنان در برابر اسرائیل است.مقاومت یکی از ستونهای بیانیه وزارتی است که بدون آن در مسیر درست حرکت نخواهد کرد.برخی به دنبال گنجاندن بحث استراتژی دفاعی در داخل بیانیه وزارتی هستند و به گونه ای رفتار می کنند که گویا لبنانی ها درباره آن اتفاق نظر دارند.بیانیه وزارتی با توافق دیدگاه ها به دست می آید و طرفی نمی تواند دیدگاه خود را بر دیگری تحمیل کنند و گروهی بر دیگری فائق آید.

http://salehin.ir/index/BpNewsVShow/76184

شنبه 10 اسفند 1392  8:43 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها