0

آغاز زندگی زوج جوان در جوار شهدا

 
pebdeniofpersia
pebdeniofpersia
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 2564
محل سکونت : اصفهان

آغاز زندگی زوج جوان در جوار شهداآغاز زندگی زوج جوان در جوار شهدا

شب گذشته زوج جوان اهوازی زندگی خود را از کنار پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده که جهت زیارت زائران کاروان‌های راهیان نور در معراج شهدای شهید محمودوند اهواز قرار گرفته‌، آغاز کردند.


به گزارش شاخص به نقل از تسنیم، چندی است سنت حسنه ازدواج با رسم زیبای دیگری ممزوج شده است و آن برگزاری این مراسم در اماکن مذهبی به ویژه در کنار مزار شهداست. در موارد بسیاری گزارش شده است که زوج‌های جوان زندگی خودرا از کنار مزار شهدا خصوصا شهدای گمنام آغاز می کنند تا به برکت شهدا زندگی پر برکتی داشته باشند. از این دست مکان ها که مزین به پیکر پاک شهدای گمنام شده است، معراج شهدای شهید محمودوند (ره) اهواز است که مکرر شاهد مراسم ازدواج زوج های جوان اهوازی بوده و جمعه 9 اسفندماه نیز شاهد ازدواج زوجی جوان در این مکان مقدس بودیم .

مهدی رضایی مسئول امور شهدای گمنام کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح اعلام کرد: زوج دانشجوی اهوازی شب گذشته جمعه 9 اسفندماه با حضور در معراج شهدای شهید محمودوند(ره) اهواز ، زندگی مشترک خود را آغاز کردند.

رضایی افزود: داماد 23 ساله اهوازی که دانشجوی دانشگاه آزاد است در رشته علوم سیاسی مشغول به تحصیل می باشد و انگیزه خود را از این اقدام، عنایت و حمایت و حضور همیشگی شهدا در طول زندگی خود اعلام کرد و گفت: امیدوارم شهدای گمنام و مفقود برای خوشبختی من و همسرم دعا کنند و آرزو دارم به جای جشن عروسی به کربلا بروم.

رضایی افزود: این زوج جوان در حالی که به پهنای صورت می گریستند با صلوات‌های زائران معراج را ترک کردند. امیدواریم که جوانان ما همواره سیره و روش شهدا را سرلوحه زندگی خویش قرار دهند و همچون این زوج جوان اهوازی شروع زندگی خود را به سادگی در کنار شهدا برگزار کنند.

http://salehin.ir/index/BpNewsVShow/75766

شنبه 10 اسفند 1392  8:29 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها