0

دانشگاه آزاد قهرمان سوپرليگ کاراته شد

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

دانشگاه آزاد قهرمان سوپرليگ کاراته شد

پرونده هشتمين دوره سوپرليگ کاراته با قهرماني دانشگاه آزاد اسلامي بسته شد تا سرمايه‌گذاري نسبتا قابل توجه محمد دادکان (رئيس ورزش دانشگاه‌آزاد) در اين رشته به ثمر بنشيند.

به گزارش تسنيم، شاگردان احمد صافي در اين تيم با وجود خستگي ناشي از حضور در اولين دوره جام باشگاه‌هاي آسيا که چندي پيش به ميزباني کويت برگزار شد در هفته پاياني هم بسيار شاداب در مقابل حريفان حاضر شدند و موفق شدند با بدست آوردن پيروزي‌هاي شيرين در هفته هشتم قهرماني‌شان را در سوپرليگ جشن بگيرند.

اين تيم در هفته آخر توانست با نتيجه 22 بر 6 تيم جندي شاپور را شکست دهد و بعد از آن نيز 19 بر 8 تيم لوله سبز آسيا را مغلوب کند و با دو پيروزي در شرايطي که دادکان نيز در سالن افراسيابي حضور داشت کار خود را در هشتمين دوره اين رقابت‌ها تمام کند. دانشگاه‌آزاد در مجموع با 51 امتياز بر سکوي قهرماني ايستاد تا اولين تيمي باشد که کاپ 12 ميليوني‌ که رئيس فدراسيون براي اين رقابت‌ها در نظر گرفته بود را بالاي سر ببرد.

تيم آذرخودرو که يکي ديگر از مدعيان قهرماني در اين دوره از مسابقات بود توانست در اولين گام 26 بر يک تيم شهيد داورزني را شکست دهد. اين تيم در ادامه 22 بر 6 بر تيم برق هرمزگان غلبه کرد و در آخرين مبارزه‌اش نيز در يک ديدار معوقه 28 بر صفر فولاد مبارکه سپاهان را برد. شاگردان غلامرضا دباغيان با اين سه پيروزي 48 امتيازي شدند اما اين امتيازات براي رسيدن به عنوان قهرماني کافي نبود. اين تيم در شرايطي به عنوان نائب قهرماني رسيد که شايد اگر در مقابل دانشگاه در هفته دوم از دور برگشت نمي‌باخت حالا مي‌توانست کاپ قهرماني را به خانه ببرد. قمي‌ها در هفته دوم ميزبان اين رقابت‌ها بودند و به اعتقاد اهالي کاراته مي‌توانستند از اين موضوع بهترين استفاده را ببرند.

تيم لوله سبز آسيا هم در ادامه مقابل باشگاه پرهام با نتيجه 23 بر 4 مغلوب شد تا با 36 امتياز در رتبه سوم جدول رده بندي جا خوش کند. هرچند اين تيم در ابتداي سوپرليگ خيلي خوب ظاهر شده و تيم‌هاي قدرتمندي را نيز شکست داده بود اما هر چه به هفته‌هاي پاياني نزديک شديم شاگردان اکبر عبدلي نشان دادند که انگيزه‌اي براي حرکت مانند گذشته ندارند. از قرار معلوم بازيکنان اين تيم با مسئولان باشگاه‌شان بر سر پرداخت قراردادها مشکل داشتند.

در ساير ديدارهاي اين هفته مناطق نفت خيز جنوب 23بر 4 برق هرمزگان را شکست داد و در ادامه نيز 17 بر 10 آواي رزم را از پيش رو برداشت تا لااقل اين تيم در هفته آخر بدون باخت باشد. سپاهان نيز بعد از شکسن در مقابل آذرخودرو 16 بر 11 به پرهام باخت و در بازي‌ آخر موفق شد 23 بر 4 تيم شهيد داورزني را از پيش رو بردارد تا به اين ترتيب خاطره خوبي از هفته پاياني هشتمين دوره مسابقات برايش به جا نماند. اين تيم بيش از 5 دوره قهرماني اين رقابت‌ها را يدک مي‌کشد.

در آخرين ديدار هفته نيز جندي شاپور شيراز 5بر 25 آواي رزم را برد.

در پايان مسابقات بعد از تيم هاي دانشگاه‌آزاد، آذرخودرو و لوله سبز‌ آسيا که عناوين اول تا دوم را به خود اختصاص دادند تيم هاي فولاد مبارکه سپاهان و باشگاه پرهان با 27 امتياز و تفاضل برد کمتر نسبت به هم به ترتيب چهارم و پنجم شدند.

تيم‌هاي آواي رزم و مناطق نفت خيز جنوب هم با 21 امتياز به ترتيب در مکان‌هاي ششم و هفتم ايستادند و برق هرمزگان با 18 امتياز، جندي شاپور شيراز با 12 امتياز و تيم شهيد داورزني با 2 امتياز در مکان هاي هشتم تا دهم جدول رده بندي قرار گرفتند.

در پايان نيز تيم دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان برترين تيم کوميته شد، عنوان برترين تيم کاتا به تيم آذرخودور تعلق گرفت و کاپ اخلاق نيز به تيم جندي شاپور شيراز رسيد.

شنبه 10 اسفند 1392  7:42 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها