0

بنا: تغييرات کمي در تيم ملي خواهيم داشت

 
mehrad90
mehrad90
کاربر طلایی2
تاریخ عضویت : خرداد 1390 
تعداد پست ها : 3997
محل سکونت : 'گلستان

بنا: تغييرات کمي در تيم ملي خواهيم داشت

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي ايران گفت: تغييرات کمي در تيم ملي داريم و 70 تا 80 درصد ترکيب تيم ما نفرات اعزامي به المپيک 2012 لندن خواهند بود.


 محمد بنا روز جمعه در حاشيه مراسم سالروز تاسيس باشگاه هنرمندان ايران که در تالار وحدت در حال برگزاري است، با اشاره به اعزام تيم کشتي فرنگي به مجارستان و اينکه چرا همراه تيم به مجارستان نرفته است، گفت: نرفتنم دليل خاصي نداشته است. کادر فني قابلي تيم را هدايت و همراهي مي کند و اگر تيم با تجربه نبود به طور حتم با آنان اعزام مي شدم.

به گزارش ايرنا، وي در باره شيوع بيماري در اردوي تيم هاي ملي کشتي فرنگي و آزاد کشورمان و تازه ترين شرايط ملي پوشان نيز اظهار داشت: ويروس سرماخوردگي سختي در اردو شايع شده و کشتي گيران به آن مبتلا شدند. از تيم ملي کشتي فرنگي محسن سوريان و اميد نوروزي به اين بيماري مبتلا شدند.

بنا ادامه داد: به آنان تاکيد کردم اگر شرايط جسمي تان مناسب بود، در وزن کشي رقابت هاي بين المللي مجارستان شرکت کرده و کشتي بگيريد و اگر شرايط مناسب نبود، رقابت ها را از نزديک تماشا کرده و رقباي خود را شناسايي کنيد.

سرمربي تيم ملي کشتي فرنگي ايران در باره شرکتش در مراسم باشگاه هنرمندان و اهداي تنديس انسانيت نيز گفت: کار قشنگي است که امروز صورت گرفته است. به دعوت محمدرضا طالقاني به اين مراسم آمده ام و معتقدم بايد بيشتر در باره اين مسايل تبليغ و الگوسازي شود.

وي تاکيد کرد: ما بايد بتوانيم الگوسازي کنيم و الگو داشته باشيم و از اينکه در اين مراسم حاضر شده و در کنار بهترين هاي ورزش کشور حاضر شده ام، خوشحالم.

وي در باره دلايل شرکتش در اين مراسم نيز گفت: به دعوت طالقاني که فردي اخلاق مدار است آمدم و از آنجا که به او و مديريتش اعتقاد دارم و مي دانم همواره به دنبال کارهاي خوب است، در اين مراسم شرکت کردم.

وي در باره اعتراضات طالقاني و اينکه او را از ورزش کشور بيرون کرده اند و به اين دليل راجع به ورزش اظهارنظر نکرده است نيز عنوان کرد: متاسفم که اين مدير توانمند که تمام عمرش را در ورزش گذرانده است، هم اکنون اعتراض خاموش کند و در باره ورزش اظهارنظر نکند. طالقاني را از هنگامي که کشتي مي گرفتم مي شناختم و مي دانم او مدير توانمندي است.

بنا در پاسخ به اين سوال که آيا فکر نمي کند نرفتن وي به مجارستان، شايعات را در باره او بيشتر مي کند نيز گفت: مربيان قابلي در تيم هستند و حقشان مربيگري است. من نيز در کنار آنان بوده و هر وقت لازم بدانند، در کنار تيم قرار خواهم گرفت.

وي تاکيد کرد: در حال حاضر بهترين تيم تاريخ کشتي فرنگي ايران را داريم و اين تيم توانايي آن را دارد که 20 تا 30 هزار تماشاگر را به ورزشگاه بياورد و ميليون ها بيننده نيز از طريق گيرنده هاي خود مبارزات کشتي گيران ايراني را تماشا کنند. حيف است به اين زودي به ترکيب اين تيم دست بزنيم و از اين رو سعي داريم، استخوان بندي تيم المپيک لندن را حفظ کنيم.

بنا اضافه کرد: البته حفظ استخوان بندي در ترکيب تيم ملي کشتي آزاد ايران که حتي جايگزينان بهتري نسبت به کشتي فرنگي دارد، نيز رعايت مي شود.

وي در خصوص مسابقه هاي کشتي قهرماني بزرگسالان جهان در ازبکستان و بازي هاي آسيايي 2014 اينچئون کره جنوبي نيز گفت: مشکلي براي حضور در اين دو ميدان بزرگ نداريم، هر چند دوست داشتم مسابقات کشتي قهرماني سال 2014 بزرگسالان جهان به جاي ازبکستان، در روسيه برگزار مي شد و ما در اين کشور قهرمان مي شديم.

 

شنبه 10 اسفند 1392  7:33 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها