0

The Elder Scrolls Online رده‌بندی M را از ESRB دریافت کرد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

The Elder Scrolls Online رده‌بندی M را از ESRB دریافت کرد

 

ساعاتی پیش Bethesda Softworks طی بیانیه‌ای تایید کرد که عنوان The Elder Scrolls Online رده‌بندی سنی Mature را از وب‌سایت ESRB دریافت کرده است و ظاهرا دلیل آن وجود سکانس‌های مصرف نوشیدنی‌های الکلی و خشونت زیاد بازی (قطع کردن سر و عضوهای فیزیکی) بوده است.
 
The-Elder-Scrolls-Online
 
در عین حال نیز تایید شده است که سکانس‌های مخصوص بزرگ‌سالان از جمله موارد جنسی و ناخوشایندی از جمله خون‌ریزی‌های متعدد از جمله عوامل گرفتن این رده‌بندی سنی بوده‌اند. طبق اظهارات برخی از نفرات دیگر از استودیو نیز این عنوان نسبت به نسخه‌های دیگر The Elder Scrolls خشونت و سکانس‌های نامربوط زیادی را شامل می‌شود که از جمله‌ی آن‌ها می‌توان به قطع کردن سر و دست، مصرف مشروبات الکلی و مکان‌های نامربوط اشاره داشت.
 
از آن جایی که اکثر عناوین Bethesda همگی با رده‌بندی سنی Mature روانه‌ی بازار شده‌اند و خروجی خوبی نیز داشته‌اند بنابراین می‌توان مطمئن بود که باا اثری تمیز ولی در عین سال با محتوای بزرگسالان طرف خواهیم بود. این عنوان در تاریخ چهارم ماه مارس سال جاری برای رایانه‌های شخصی و Mac OS عرضه می‌شود و کمی بعد در ماه ژوئن نسخه‌های PS4 و Xbox One روانه‌ی بازار خواهند شد.
جمعه 9 اسفند 1392  3:47 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها