0

آزادی فتنه گران نقشه آمریکا است

 
pebdeniofpersia
pebdeniofpersia
کاربر طلایی3
تاریخ عضویت : اردیبهشت 1390 
تعداد پست ها : 2564
محل سکونت : اصفهان

آزادی فتنه گران نقشه آمریکا استآزادی فتنه گران نقشه آمریکا است

دبیر شورای نگهبان گفت: سه قوه به تذکرات مقام معظم رهبری در خصوص فساد توجه لازم را نکردند.


به گزارش شاخص به نقل از مهر، آیت الله احمد جنتی ظهر پنج شنبه در ششمین اجلاسه منطقه ای جامعه مدرسین حوزه علمیه قم و علمای بلاد فارس، بوشهر و هرمزگان با انتقاد از سه قوه نسبت به عملکرد آنها در خصوص تذکرات رهبری در مورد موضوع فساد افزود: امروز در رابطه با اقتصاد مقاومتی، رهبری تذکرات مهمی دادند که باید دید چگونه برخورد می کنند.

وی ادامه داد: اقتصاد مقاومتی باید اجرایی شود اما به دست کسانیکه رهبری را به عنوان واجب الاطاعه قبول داشته باشند، طمع نداشته باشند و برای این کار انگیزه داشته باشند.

دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: اسلام همیشه به دست همین کسانیکه روحیه ایثارگری داشتند باقی مانده بنابراین در اقتصاد مقاومتی نیز باید این افراد باشند و کار به دست آنها سپرده شود.

آیت الله جنتی یادآور شد: خیلی از افراد انقلابی بودند اما دستشان به پول که رسید همه چیز را فراموش کردند بنابراین باید بگردند و بچه های حزب اللهی را پیدا کنند و ما نیز باید چنین روحیه ای داشته باشیم و اجازه ندهیم که اینها مایوس شوند.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه ما به عنوان طلبه نمی توانیم نسبت به مسائل کشور بی تفاوت باشیم، گفت: روحانیت باید بدانند که در کشور چه می گذرد و با اینکه دشمنان با هجوم های فرهنگی، سیاسی و... فعالیت می کنند برخی احساس وظیفه نمی کنند.

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: مشکل تکفیری ها گوشه ای از مشکلات است. آنها هر چیزی را مجاز می دانند و از هیچ چیز حراس ندارند و متاسفانه برخی نیز آنها را تایید می کنند و آمریکا نیز بیکار ننشسته، نقشه می کشد و قصد دارد که نام امام(ره) را به فراموشی بسپارد.

آیت الله جنتی افزود: آنها می دانند اگر بتوانند آثار و مظاهر اسلامی را از بین ببرند پیروز شدند و متاسفانه برخی از افراد در این خصوص غافل هستند اما بدانید که شما در برابر تهاجم هستید و باید دفاع کنید زیرا آمریکا دشمن است.

وی ادامه داد: سیلی که آمریکا از اسلام و ایران خورده در تاریخ بی نظیر است اگر اینجا قدرت پابرجا باشد آنها عقب می کشند آنها هر بلایی که بتوانند بر سر ما می آورند، عملکردشان ثابت کرده که هر جا بوده اند فساد کرده اند، ناموس ها را در معرض فساد قرار داده اند، اگر فتنه به وجود آمد یک نقشه آمریکایی بود و جای تعجب است که برخی نمی فهمند.

دبیر شورای نگهبان یادآور شد: بیش از 200 دفعه در خصوص فتنه صحبت شد اما در این اواخر صحبت شده که باید فتنه گران آزاد شوند که این نقشه آمریکا است.

آیت الله جنتی با اشاره به اینکه به هر حال فتنه 88 اتفاق افتاد و تمام شد هرچند که هنوز یک عده ای بیکار ننشسته اند، گفت: باید بدانیم که بچه حزب اللهی ها از کجا تهدید می شوند و چه کسانی می خواهند آنها را حذف کنند، شهید داده ها و آزاده ها را به عناوین مختلف می خواهند حذف کنند در حالیکه انقلاب بر دوش اینها ایجاد و پیروز شد و اگر اینها حذف شوند دیگر چیزی وجود ندارد.

وی افزود: اگر این بچه ها حذف شوند کسانیکه به پول و قدرت فکر می کنند به پیروزی می رسند.

دبیر شورای نگهبان تاکید کرد: خداوند به ما رهبری شجاع، مدیر، مدبر و نترس داده که راه را به ما نشان می دهد و این وظیفه ما است که فرمایشات ایشان را به طور کامل اجرایی کنیم.

http://salehin.ir/index/BpNewsVShow/73081

جمعه 9 اسفند 1392  11:01 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها