0

ابراز بي‌اطلاعي مولر از پيشنهاد بارسا

lindhfvhidld
lindhfvhidld
کاربر طلایی3
تعداد پست ها : 3872

مهاجم تيم فوتبال بايرن مونيخ از اينکه باشگاه بارسلونا خواهان جذب او شده باشد، ابراز بي‌اطلاعي کرد.

توماس مولر، مهاجم ملي‌پوش تيم فوتبال بايرن مونيخ به شايعه حضورش در تيم بارسلونا در تابستان سال جاري ميلادي اينطور واکنش نشان داد:‌ «اينکه پيشنهادي به من شده است يا نه بايد بگويم، فکر نمي‌کنم که باشگاه بايرن مونيخ دريافت چنين پيشنهادي را تاييد کند و من هم نمي‌توانم چيزي بيشتر از اين بگويم».

به نقل از تسنيم، مهاجم 24 ساله باواريايي‌ها تصريح کرد: شنيده‌ام اخباري منتشرشده که بارسلونا من را مي‌خواهد. مي‌توانم تصور کنم که مدير برنامه‌هايم در سال‌هاي اخير پيشنهاداتي مبني بر انتقال من به تيم‌هاي ديگر دريافت کرده است ولي اين به بدان معنا نيست که پيشنهادات ديگر باشگاه‌ها جدي بوده‌ باشند.

مولر که فصل گذشته با سرخپوشان مونيخ 3 عنوان قهرماني در آلمان و و اروپا به دست آورد در پايان خاطرنشان کرد: در حال حاضر بايرن تمامي عناوين قهرماني را در اختيار دارد. باشگاه‌هاي انگشت‌شماري وجود دارند که از اين حيث بتوانند با بايرن مونيخ رقابت کنند. ما تيمي هستيم که به اين نقطه رسيديم و طوري برنامه‌ريزي کرده‌ايم که به روند رو به رشد خود ادامه دهيم.

قراداد مولر با باواريايي‌ها تا تابستان سال 2017 است.

پنج شنبه 8 اسفند 1392  3:54 PM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها