0

InFamous : Second Son گلد شد

 
parseman_110
parseman_110
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : فروردین 1392 
تعداد پست ها : 10829
محل سکونت : فارس

InFamous : Second Son گلد شد

 

یکی از مهم ترین عناوین انحصاری کنسول PS4 بدون شک عنوان InFamous : Second Son می باشد که با اطلاعات و تریلر های خود توانسته عطش فراوانی را در طرفداران ایجاد کند. به تازگی Brian Fleming از استدیو Sucker Punch اعلام کرده است که مراحل ساخت بازی به پایان رسیده یا به اصطلاح بازی گلد شده است.
 
 
گلد شدن بازی به این معنا است که تمام بررسی های لازم برای رفع مشکلات و نقایص بازی به پایان رسیده است و حال بازی برای توزیع بر روی دیسک یا به صورت دیجیتال آماده است.
 
در این نسخه ۷ سال از حوادث نسخه ی دوم گذشته است و جامعه کاملا زیر سلطه ی نیرو های حکومتی است و کسی هم توان مقابله با این گروه را ندارد. در Second Son شاهد یک شخصیت جدید می باشیم که Delsin Rowe نام دارد. وی یک نقاش خیابانی است که در شهر سیاتل زندگی می کند. سیاتل داستان بازی، شهری است که توسط نیرو های ویژه حفاظتی که به اختصار DUP نامیده می شوند، کنترل می شود و به نوعی جو خفقان آمیز و ترسناکی بر آن حاکم است. DUP شاخه ای از نیرو های پلیس شهر است که هدف و انگیزه ی اصلی آن ها دستگیری بیو تروریست هاست. اما گروهی در این شهر وجود دارند که Conduit نامیده می شوند که نیرو های حکومتی به آن ها بیو تروریست می گویند. این افراد دارای قدرت های فوق بشری هستند و هدف اصلی DUP نیز دستگیری این افراد است زیرا تنها آن ها هستند که می توانند در مقابل این سیستم حکومتی مقابله کنند. Delsin در یکی از درگیری های شهری که بین مردم و نیرو های DUP می باشد چند تن از افراد زخمی را نجات می دهد و اینجا است که در می یابد او نیز یک بیو تروریست می باشد و دارای قدرت های فرا بشری است. وی که از نظام حکومتی نیز ناراضی است تصمیم می گیرد تا با استفاده از قدرت های خود با DUP مبارزه کند و آن ها را به زانو دربیاورد.
inFamous : Second Son در تاریخ ۲۱ مارس به صورت انحصاری بر روی PS4 منتشر خواهد شد.
پنج شنبه 8 اسفند 1392  9:14 AM
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها